مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

5 آذر 1398   /   کد مطلب: 23219   /   بازدید: 712   /   نظرات: 2

عاشق دیار سربداران:

استان شدن بهترین پاداش به مردم نجیب و از خود گذشته سبزوار است

جا دارد مسئولین محترم کشوری با توجه به نجابت و از خود گذشتگی مردم دیار سربداران در وقایع اخیر و پایبندی به انقلاب و رهبر در جهت استان شدن این دیار محروم و محنت کشیده گام های اساسی بردارند. 
 
بهترین پاداش به  مردم ولایی سبزواربزرگ استان شدن این دیار تاریخی می باشد تا به همراه پنج شهر جدا شده از پیکر اصلی به وظایف خود عمل کرده و هرچه سریع تر موجبات توسعه فرهنگی و اقتصادی این مردم بصیرت دل  فراهم گردد.
 
ارسال شده توسط: عاشق دیار سربداران
 

خاطر نشان می شود، اسرارنامه در ستون صدای مردم، فقط انعکاس دهنده دیدگاه های مردمی است و تا جایی که خط قرمزهای اصلی اخلاقی، رسانه ای و قانونی زیر پا گذاشته نشود، اسرارنامه تا حد امکان بدون هیچ دخالتی و یا دست کم با کمترین میزان ویرایش فقط به انتشار مطالب ارسال شده از سوی مخاطبان گرامی خود به این بخش می پردازد. لذا انتشار مطالب در این ستون، به معنای تأیید محتوای آن از سوی تحریریه اسرارنامه نمی باشد و حق پاسخگویی برای شخصیت های حقیقی یا حقوقی که در این ستون مورد انتقاد قرار بگیرند، قطعا محفوظ است. 


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


آژنگ لارهنگی
1 مخالف 15 موافق
اول سلام به روی ماهتون دوم این که سبزوار باید قبل از بجنورد استان می شد ولی حیف نمایندگان ما در این مورد کم کاری داشتند . اما حالا با داشتن چهار شهرستان مستقل چرا این حق مسلم به اجرا در نمیاد واقعا خیلی عجیبه منتظر شدن معنی نداره یاحق
10 آذر 1398 - ساعت 00:24

سید مبین سماواتی
2 مخالف 21 موافق
ضمن سلام به مردم فرهیخته و با فرهنگ سربدار با توجه به وسعت زیاد این شهرستان تا دورترین روستاها از جمله روستا های بخش بزرگ روداب مانند چاه ستاره - چاه تلخ - شند و گراب ضرورت استان شدن این گستره بزرگ بر همگان به خصوص مسئولین فهیم وزرات کشور کاملا واضح و آشکار است. به امید روزی که با استان شدن محرومیت زدایی از این دیار ولایتمدار و تاریخی رخت بربندد .
5 آذر 1398 - ساعت 18:32

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات