مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

4 آذر 1398   /   کد مطلب: 23213   /   بازدید: 536   /   نظرات: 0

مخاطب اسرارنامه :

نقدی بر یک طرح شورای شهر / آیا خانم بخشی می خواهد کاری برای خانم های سبزواری بکند؟

سلام به اسرارنامه عزیز
 
دو هفته ای هست که از شهرداری با خانم های نویسنده و محقق سبزوار تماس می گیرند و میخوان که کتاب ها و تالیفات خودشونو بردارند و ببرند به شهرداری. مثل اینکه خانم بخشی میخواد یک مجموعه از تالیفات بانوان سبزواری تشکیل بده.
 
نفس عمل خیلی هم خوبه اما در صداقت و راستی این عمل شک و تردیده.
 
 نخست اینکه چرا این طرح همزمان با سیاسی کاری های شورا و نخریدن تالیفات نویسندگان سبزواری  از جمله کتاب امیرشاهی که شما هم به اون پرداختید این مساله داره صورت میگیره؟
 
دوم اینکه کجای دنیا به نویسنده زنگ میزنند که وردار کتاب هاتو بیار برای ما تا ما به نمایش بزاریم؟
 
خانم بخشی که بعد دوسال خواستن یک کار کوچیکی برای بانوان انجام بدند آیا به این نتیجه نرسیدند که باید خرج کنند و کتاب های بانوان سبزواری رو خریداری کنند پس بودجه فرهنگی شورا کجا خرج میشه؟ اینم بگم برخی از خانم ها وقتی گفتن کتاب رو نداریم بهشون گفته شده برین بخرین برامون بیارین...سوال من اینجاست خانم بخشی گرامی اینطوری از نویسندگان خانم و ناشران حمایت می کنید؟؟
 
متاسفانه بنظر میرسه بخاطر انتقادهایی که مجموعه شهری به عملکرد فرهنگی شورا و شهرداری داره این طرح مقطعی و سرسری فقط برای پر کردن رزومه برخی از اعضا و پرت کردن حواس دغدغه مندان فرهنگی شهر نسبت به کم کاری عمیقی که در این چند سال اعضای شورای شهر با سیاسی کردن شرایط فرهنگی سبزوار به وجود آوردند قراره اجرا بشه...
 
از اسرارنامه عزیز  میخوام این متنو منتشر کنه. سپاس
 

خاطر نشان می شود، اسرارنامه در ستون صدای مردم، فقط انعکاس دهنده دیدگاه های مردمی است و تا جایی که خط قرمزهای اصلی اخلاقی، رسانه ای و قانونی زیر پا گذاشته نشود، اسرارنامه تا حد امکان بدون هیچ دخالتی و یا دست کم با کمترین میزان ویرایش فقط به انتشار مطالب ارسال شده از سوی مخاطبان گرامی خود به این بخش می پردازد. لذا انتشار مطالب در این ستون، به معنای تأیید محتوای آن از سوی تحریریه اسرارنامه نمی باشد و حق پاسخگویی برای شخصیت های حقیقی یا حقوقی که در این ستون مورد انتقاد قرار بگیرند، قطعا محفوظ است. 

 


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


0 نظر در صف تاييد است.
• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات