مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

11 ارديبهشت 1398   /   کد مطلب: 22139   /   بازدید: 1630   /   نظرات: 8

عاشق دیار سربداران:

نیازمبرم شهر سبزوار به کمربندی دوم

بزرگراه ابریشم یک بزرگراه درون شهری است و شهر سبزوار نیاز به یک کمربندی دوم با کارایی برون شهری دارد.
 
با توجه به استقبال شهروندان سبزواری از بزرگراه ابریشم که هم اکنون عهده دار انتقال بار ترافیکی قابل توجهی از توحید شهر بزرگترین شهرک اقماری در خراسان رضوی، دانشگاه حکیم دومین دانشگاه بزرگ خراسان رضوی ، بیمارستان واسعی بزرگترین و مهمترین مرکز درمانی غرب خراسان رضوی و دو پارک بزرگ شهدای گمنام و سلامت  به مناطق پر جمعیتی از جمله  بلوار دانشگاه، سی متری رازی و دو شهرک ابوذر و اندیشه می باشد، هم چنین نزدیک بودن مسکن مهر جهاد در حاشیه شمالی این بزرگراه که در آینده پس از اتصال این کمربندی به دو کمربندی شرقی و جنوبی و تردد روزانه بیش از دو هزار کامیون و اتوبوس سنگین  موجب اختلال در زندگی ساکنین این مساکن خواهد شد.
 
توجه به ضرورت تکمیل کمربندی دوم بیش از پیش احساس می‌شود که از حالا باید مسئولین شهر بزرگ سبزوار به فکر احداث آن باشند. 
 
ارسال شده توسط: عاشق دیار سربداران

نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


جمال آبادی | ايميل
0 مخالف 97 موافق
خانم نامنی شما هم صحیح میفرمایین و راهش فقط استان شدن سبزواره. هرچند که اگر مسئولین با نفوذ و لابی گر داشته باشیم، میتوان به پیشرفت سبزوار امیدوار بود. به قول امام علی (ع) حق گرفتنی ست نه دادنی.
13 تير 1398 - ساعت 22:58

رها کاظمی فر | ايميل
0 مخالف 107 موافق
سوالی از مسئولین محترم شهر سبزواردارم، چرا شهر سبزوار بعد از پنجاه سال از احداث خیابان بیهق - مدرس - چهل متری اول و دوم نباید خیابان جدیدی داشته باشد تا بار ترافیکی ورز افزون وسایل نقلیه را کنترل نماید. به خصوص همین بزرگراه ابریشم که بعد از افتتاح توانسته حجم زیادی از بار ترافیکی چهارراه امدادی را کاهش دهد. لذا از مدیران و به خصوص نمایندگان شهر سبزوار خواهشمندیم با جذب بودجه های استانی و کشوری در احداث هر چه بیشترخیابانهای وسیع در کاهش بار ترافیکی شهر سبزوار کمک نمایند.
9 تير 1398 - ساعت 06:12

فهیمه نامنی
0 مخالف 97 موافق
دوست عزیز مشهد به قدری طرح های عمرانی متنوعی دارد که بودجه های استانی جوابگو نیست و چاره ای جز استفاده از ردیف بودجه شهرستانهای زیر مجموعه خود ندارند لذا نباید به توسعه فیزیکی شهرمان امیدوار باشیم.
11 تير 1398 - ساعت 11:04

مریم معتمد
1 مخالف 141 موافق
این طرح ها برای سبزوار واقعا لازم هست که نیاز داره تا نمایندگان شهر ما حالا که نتوانستند سبزوار را به استان تبدیل نمایند لااقل جلو سرازیر شدن بخشی از بودجه های استانی را به سوی شهر مشهد بگیرند و سهمی هم برای شهرهای بزرگی مثل سبزوار قائل شوند.
29 خرداد 1398 - ساعت 07:42

حسین شکیبی نیا
1 مخالف 159 موافق
ضمن تشکر از بانیان این پروژه مهم دقیقا مشخص است که این بزرگراه به هیچ عنوان نمی توتند نقش کمربندی را ایفا کند وباید خیلی زود نسبت به اجرای کمر بندی استاندارد که خارج از محدوده مسکونی شهر باشد اقدام شود.
20 خرداد 1398 - ساعت 10:30

رضا میلانی
3 مخالف 70 موافق
بالاخره یک راهکار خوب برای جلوگیری از مشکلات آینده شهرمون داده شد ولی کو گو شنوا
17 خرداد 1398 - ساعت 21:28

حسین شهرابادی
0 مخالف 175 موافق
در حال حاضر تردد شهروندان سبزواری موجب شده تا در این کمربندی بار ترافیکی چشمگیری را داشته باشیم وای به روزی که وسایل نقلیه سنگین هم بخواهند که از این بزرگراه تردد کنند خدا می داند چه تصادفات هولناکی را باید شاهد باشیم.
6 خرداد 1398 - ساعت 08:03

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات