مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

9 بهمن 1396   /   کد مطلب: 18884   /   بازدید: 1770   /   نظرات: 1

عاشق دیار سربداران:

بلاتکلیفی زمین های واگذار شده به پرسنل شرکت تعاونی مسکن منابع طبیعی خراسان بعد از دو دهه

با عرض سلام خدمت شما فرهیختگان گرامی اسرار نامه 
 
 احتراما در سال ۱۳۷۳  زمینهایی از طرف شرکت تعاونی مسکن کارکنان اداره منایع طبیعی خراسان در شهرستان سبزوار به پرسنل واجد شرایط در منطقه شمال شهرک جهاد سبزوار  واگذار شده است اما هنوز بعد از ۲۳ سال نه اجازه ساخت و ساز دارند و نه پولی برای خرید خانه تا لااقل باقی مانده عمرشان را در خانه ساخت خودشان سپری سازند. لطفا مطرح فرمایید.
 
ارسال شده توسط: عاشق دیار سربداران
 
 

خاطر نشان می شود، اسرارنامه در ستون صدای مردم، فقط انعکاس دهنده دیدگاه های مردمی است و تا جایی که خط قرمزهای اصلی اخلاقی، رسانه ای و قانونی زیر پا گذاشته نشود، اسرارنامه تا حد امکان بدون هیچ دخالتی و یا دست کم با کمترین میزان ویرایش فقط به انتشار مطالب ارسال شده از سوی مخاطبان گرامی خود به این بخش می پردازد. لذا انتشار مطالب در این ستون، به معنای تأیید محتوای آن از سوی تحریریه اسرارنامه نمی باشد و حق پاسخگویی برای شخصیت های حقیقی یا حقوقی که در این ستون مورد انتقاد قرار بگیرند، قطعا محفوظ است. 

 


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


سلام برا پدر منم از طرف دولت زمینی دادن که پول جور دادیم و خریدیم بعد دو سال گفتن فروشی نیست و ندادن به ما زمینو ولی پیگیری هایی انجام دادیم داره نتیجه میده و گفتن تا عید احتمال بالا سند بزنن برای ما
16 بهمن 1396 - ساعت 17:49

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات