مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

29 ارديبهشت 1396   /   کد مطلب: 16411   /   بازدید: 1858   /   نظرات: 5

آشنایی با متن کامل سند 2030 یونسکو + فایل PDF

در یک هفته اخیر سند 2030 یونسکو که دولت یازدهم به امضای آن پرداخته، به یکی از داغ ترین موضوعات روز کشور تبدیل شده است.

عده ای از مخالفان دولت روحانی امضای این سند را خیانتی علیه کشور جمهوری اسلامی ایران می دانند و در مقابل هواداران دولت می گویند، هراسی که منتقدان از این سند به دل مردم می اندازند مبنای واقعی ندارد زیرا نه تنها مفاد سند به آن شکل که برخی منتقدان می گویند، نیست، بلکه اجرای همه مفاد آن نیز برای کشور ما الزام آور نمی باشد.

به هرحال اگر مردم ما بتوانند به اصل سند دسترسی  داشته باشند و به مطالعه آن بپردازند، شاید این حالت دو دستگی به وجود آمده در موافقت یا مخالفت با سند 2030 از بین برود و مردم بتوانند در شرایط آگاهانه تری  نسبت به این سند تصمیم گیری کرده و به قضاوت بپردازند.

اسرارنامه در ادامه بدون هیچ گونه قضاوتی درباره سند 2030 و تنها به قصد آگاهی بخشی به مخاطبان گرامی خود، به انتشار متن کامل آن می پردازد:

متن کامل سند 2030 یونسکو (فایل PDF)(کلیک کنید)


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


چند سوال خدمت شما که جوابش آسان نیست. 1- چرا شورای عالی فرهنگی مجلس از این سند خبر نداشته؟ 2- چرا به رهبر اطلاع ندادند؟ چر االان رهبری گلایه کردند؟ عزیز من ظاهر این سند خیلی فریبنده است چون بعضی از اهدافش خیلی خوب است اما در لابلای این هدفها اهدافی طراحی شده که به نفع فرهنگ اسلامی ومذهبی ایران ما نیست.
3 خرداد 1396 - ساعت 18:26تبليغات