مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

12 ارديبهشت 1395   /   کد مطلب: 13573   /   بازدید: 2529   /   نظرات: 1

مریم مهرنژاد بانوی دانشمند سبزواری در زمینه امنیت شبکه

برای مطالعه فهرست زنان موفق سبزوار هم اکنون روی اینجا کلیک کنید.

مریم مهرنژاد دانشجوی سال آخر دکترای مهندسی امنیت در دانشگاه نیوکاسل در انگلستان است. پروژه دکترای وی بر روی کاربردهای امنیتی سنسورهای مختلف موبایل است. این پژوهشگر حوزه امنیت تحصیلات کارشناسی و ارشد خود را در دانشگاه فردوسی مشهد به پایان رسانده است. وی بیش از 15 مقاله به زبان انگلیسی در کنفرانس ها و ژورنال های معتبر امنیتی منتشر کرده است.

با سپاس از مسعود ارشادی پور جهت همکاری در تهیه این مطلب


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


کاش، یه کم اطلاعات علمی می داشتین؟!، که این کار رو اینقدر بزرگ جلوه نمیدادین. بله، جای تقدیر داره، اما بسیاری از دانشجویان سبزواری که در همین دانشگاه های داخلی کار میکنند هم این کارها رو انجام دادن، با تشکر از آقای ارشادی پور که حق فامیلی رو به جا آوردن
9 مهر 1395 - ساعت 10:53

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
.
در این موضوع که بسیاری از جوانان سبزواری و جوانان ایرانی هریک به نوبه خود در زمینه های مورد فعالیتشان نخبه هستند و پروژه های تحسین برانگیزی را اجرا می کنند که باید اطلاع رسانی شود، شکی نیست. اما مشکل اصلی اینجاست که این عزیزان خودشان یا دور و بری هایشان هیچ تلاشی برای رسانه ای شدن فعالیت هایشان نمی کنند و بنابراین از چشم رسانه ها پنهان می مانند.
به طور مثال خود شما دوست عزیز، اگر چنین مواردی از دانشجویان نخبه سبزواری یا دانشجویان غیر سبزواری که مشغول تحصیل در دانشگاه های سبزوار هستند را سراغ دارید، اگر همت به خرج دهید و به معرفی این عزیزان بپردازید، اسرارنامه با کمال میل برای انتشار اطلاعاتتان در خدمت شما خواهد بود.

از حضور و نظر انتقادیتان در اسرارنامه سپاسگزاریم

پیروز باشید...تبليغات