مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

در شهر   /   7 ارديبهشت 1393   /   کد مطلب: 4814   /   بازدید: 3221   /   نظرات: 1

با خبرنگاران جدید آنلاین:

نگاهی متفاوت به سبزوار از زاویه زیبایی هایی که کمتر دیده ایم!

نگاهی متفاوت به سبزوار از زاویه زیبایی هایی که کمتر دیده ایم

تعدادی از خبرنگاران مجله جدید آنلاین که وبسایتی متعلق به حوزه فرهنگی سه کشور فارسی زبان ایران ، تاجیکستان و افغانستان است ، مدتی قبل به دارالمومنین سبزوار ریشه فرهنگی خراسان سفر کردند تا از این کهن شهر اسطوره ای و پایتخت نخستین حکومت مردمی شیعه در ایران گزارشی برای مخاطبان خود تهیه کنند.

گزارش تصویری و متنی تهیه شده توسط فرشید سامانی و مهتاج رسولی دو تن از خبرنگاران این وبسایت گزارشی بسیار زیبا و دل انگیز است به طوری که به نظر می رسد این گزارشگران حاذق حتی بهتر از خود سبزواری ها توانسته اند جذابیت های شهر دیرینه های پایدار را ببینند و به رشته تحریر در آورده و به تصویر بکشند.

در نگاه این خبرنگاران غیرسبزواری نشانی از تیره بینی و تیره گویی های رایجی نیست که متأسفانه به دلیل وجود یک فرهنگ ناپسند "خودبدی" در سال های اخیر به شدت گریبان گیر بعضی خبرنگاران و رسانه های محلی این شهر شده است.

آن ها طوری به زیبایی از سبزوار می نویسند و به تصویر می کشند که پس از مطالعه و مشاهده گزارششان، ممکن است در دل هر سبزواری این رغبت ایجاد شود که یک بار دیگر با نگاهی تازه به شهر خود بنگرد و به سیر و سیاحتی در سرزمین "بیهق این اقلیم هزارتکه باستان" 1 بپردازد.

جدید آنلاینی ها خود را چنین معرفی می کنند:

درباره جدید آنلاین (کلیک کنید)

 

و سبزوار را چنین :

برای مطالعه متن کامل گزارش خبرنگاران جدید آنلاین درباره سبزوار هم اکنون به پیوند زیر در بخش سبزوارگردی اسرارنامه مراجعه کنید:

شهر مورخان و کاج ها


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


این مطلب سال 88 تهیه شده است! حدود 5 سال قبل
7 ارديبهشت 1393 - ساعت 21:50

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
بله. درست می فرمایید. البته در متن اسرارنامه هم اشاره خاصی به زمان تهیه این گزارش نشده است.و فقط قید زمانی "مدتی قبل" درج شده است.که هم می تواند در بردارنده یک هفته قبل باشد و هم 5 سال قبل.
پیروز باشید....

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات