مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

مديران   /   28 آبان 1392   /   کد مطلب: 2476   /   بازدید: 3563   /   نظرات: 82

نگاهی به حضور و درخشش گسترده مدیران سبزواری در سطوح بالای کشور

نگاهی به حضور و درخشش گسترده مدیران سبزواری در سطوح بالای کشور

بسیاری از فرزندان پرتلاش و با استعداد منطقه سبزوار بزرگ(سبزوار ، جوین ، جغتای ، خوشاب ، داورزن و ششتمد ...) در طی سالیان متوالی در سطوح بالای مدیریتی کشور درخشیده اند که بی شک هریک از  آنها همینک به عنوان سرمایه های انسانی ارزشمند شهر و دیار خود محسوب می شوند که در صورت شناسایی صحیح و برقراری پل ارتباطی مناسب میان آنان و شهرو روستاهای زادگاهشان می توان فواید و برکات فراوانی را نصیب دیار سربداران کرد.

این اتفاق ارزشمند یعنی برقراری ارتباط با فرزندان توانمند و مطرح دیار سربداران در اقصی نقاط کشور و استفاده از توانمندی های آنان برای شهر و دیار زادگاه خود ، پیش از این در رابطه با یکی از این شخصیت ها آقای محمدرضا محسنی ثانی به وقوع پیوسته است. به طوری که وی پس از درخشش وکسب سابقه و اعتباری طولانی در سطوح بالای مدیریتی در نقاط گوناگون کشور ، سرانجام توسط مردم دیار سربداران به این شهر دعوت شد تا با کمک تجربه بالای خود در امور سیاسی و اداری رده بالا و نفوذ و شناخته شدگیش میان مقامات کشوری ، نمایندگی مردم شریف غرب خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی را به دست بگیرد.(برای آشنایی کامل محمدرضا محسنی ثانی روی اینجا کلیک کنید)

در نقطه مقابل بوده اند شمار دیگری از فرزندان دیار سربداران که پس از کسب شهرت و موفقیت در این شهر ، در نتیجه تلاش و پشتکار خود به دیگر سمت های بالای کشوری دست یافته اند که این هم خود نقطه امید و روزنه مثبت دیگری برای پیشرفت های سرزمین تاریخی بیهق است.

مجله اینترنتی اسرارنامه به دلیل اهمیت شناسایی سرمایه های انسانی هر شهر و منطقه در مسیر پیشرفت آن ، در مطلب پیش رو تصمیم به معرفی تعدادی از این فرزندان توانمند دیار سربداران کرده است که در حال حاضر و یا در سال های اخیر در سطوح بالای مدیریتی کشور نقش های مهمی ایفا کرده اند .

 

1-سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران . وی دارای مدرک دکترای علوم دفاعی از دانشگاه عالی دفاع ملی است و هر چند متولد شهر تهران است اما اصالتی سبزواری و ششتمدی دارد و بعضی از اعضای خانواده وی هم اکنون در ششتمد سکونت دارند.

سردار احمدی مقدم در حال حاضر به عنوان یکی از ارکان مهم نظامی در جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود و اهمیت جایگاه وی به حدی است که خطر ترور شدن او یا خانواده اش توسط عناصر ضد انقلاب و مزدوران وابسته به استکبار جهانی به وجود آمده است.

در همین رابطه اخیرا در یک شبکه تلویزیونی متعلق به وهابیت ، خانواده این سردار بلندپایه جمهوری اسلامی ایران در ششتمد سبزوار علنا تهدید به ترور شدند. این موضوع در رسانه های کشور انعکاس گسترده ای پیدا کرد.(منبع)

 

2-محمد رضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال کشور ، که در زمان تصدی این فرزند دیار سربداران بر فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران ، دست آوردهای زیادی در این رشته ورزشی به ثمر آمد و در یک نظر سنجی که در سال 91  در یک برنامه تلویزیونی با نام وقت اضافه انجام شد ، نود و چهار درصد مخاطبان به عملکرد فدراسیون والیبال در سال 91 نمره خوب دادند(منبع).


3-محمدرضا محسنی ثانی نماینده کنونی سبزوار و استاندار سابق لرستان که عملکرد او به ویژه در مدیریت صحیح بحران و کاهش تلفات زلزله 85 لرستان مورد تقدیر قرار گرفت و به الگویی از مدیریت صحیح داخلی در شرایط بحران تبدیل شد. (منبع)

بعضی رسانه های لرستان در تقدیر از عملکرد محسنی ثانی نوشتند :

عملكرد استانداري هم منطقي و مثبت بوده است و شخص استاندار وقت «دكتر محسني ثاني» و معاون استاندار «آقاي هوشنگ بازوند» در اتخاذ و حمايت از اين تصميم نقش به سزايي داشته اند  شايد اگر كسي ديگري بود خواب شيرين بهاري در ايام نوروز در كنار خانواده و مهمانها را بر پيگيري زلزله اي كه معلوم نيست بيايد را ترجيح مي داد (منبع).

 

4- علی اصغر عنابستانی که طبق ارزیبای سعید زمانیان یکی از نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی عملکرد این فرزند شایسته دیار سربداران در سمت استانداری چهارمحال و بختیاری رضایت بخش بوده است (منبع)

5- دکتر محمدرضا راه چمنی رئیس سابق سازمان بهزیستی کشور و همچنین نماینده دوره های پیشین سبزوار در مجلس شورای اسلامی (منبع)

6- حمیدرضا کفاش معاون فرهنگی و پرورشی وزیر آموزش و پرورش که صاحب تعداد زیادی از کتب و مقالات علمی تألیف شده است.(منبع)

7- محمد دلبری شهردار موفق قم که عملکرد او موجب رضایت مراجع عظام تقلید واقع شده و در میان مردم قم به عنوان یکی از سه مسوول خدوم اینشهر انتخاب شده است.(منبع1) ، (منبع2)

8- دکتر معصومه فیروزی ششتمد مدیر آزمایشگاه ترمیم بافت وابسته به موسسه بیو شیمی و بیو فیزیک دانشگاه تهران است که بعنوان یکی از زنان دانشمند جهان اسلام نیز معرفی گردیده است.

موسسه دکتر فیروزی در ایران و در نوع خود منحصر به فرد است. و این اهمیت بیشتر به خاطر تحقیقات پیوسته در زمینه آسیب ستون مهره ها و ترمیم اعصابی میباشد.(منبع1) ، (منبع2)

نام و معرفی کامل وی در فهرستی که مجله اینترنتی اسرارنامه در سال 92 از بانوان موفق سبزوار انتشار داد ، درج شده است.(منبع)

 

9- مهری سوئیزی رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان کشوراست. وی همچنین مشاور وزیر و مدیرکل امور زنان در وزارت آموزش و پرورش نیز بوده است.(منبع)

نام و معرفی کامل مهری سوئیزی نیز در فهرستی که مجله اینترنتی اسرارنامه در سال 92 از بانوان موفق سبزوار انتشار داد ، درج شده است.(منبع)

 

10- احمد بزرگیان رئیس مرکز توسعه الکترونیک معاونت ریاست جمهوری و نماینده پیشین سبزوار (منبع)

 

11- حسین مهری مدیرعامل شرکت پست ایران در دولت تدبیر و امید دکتر روحانی (منبع)

 

12- مهدی آزادواری مدير بورس كالاي بيمه ايران و نیز مدير امور اعضاي كانون كارگزاران بورس و اوراق بهادر كشور(منبع)

 ضمیمه مخاطبان :

13- علي صالح آبادي رئيس سازمان بورس و اوراق بهادارایران  متولد سال 1357دريكي از روستاهاي سبزوار است وي مدرك كارشناسي ارشد خود را در رشته معارف اسلامي و مديريت مالي از دانشگاه اما صادق (ع) و نيز مدرك دكتري را در همين رشته از دانشگاه تهران اخذ كرده است.

صالح آبادي درحال حاضر در كارنامه كاري خود رياست بورس كرج را دارد همچنين اين مدیر 135 ساله رياست سازمان بورس و اوراق بهادار تهران را برعهده دارد.(منبع)

((ضمیمه شده به توصیه آقایان (محسن mohsen@gmail.com) و (مهدی حسین پور) در تاریخ 29 آبان 92))

 

14- سردار تقی مهری رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی کشور و جانشین سابق فرماندهی پلیس راهور ناجا است. وی اصالتا متعلق به روستای مهر شهرستان داورزن در منطقه سبزواربزرگ است.

(ضمیمه شده به توصیه خانم / آقای؟ مهری در تاریخ 2 آذر92)

 

15- مهندس محسن صالحی نیا معاون زیر صنعت ، معدن و تجارت و مدیر کل سابق ماشین سازی و صنایع محرکه وزارت صنعت ، معدن و تجارت.(منبع)

(ضمیمه شده به توصیه خانم / آقای؟ مهری در تاریخ 2 آذر92)

 

16- دکترسیدجواد حسینی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی : وی پیش از این در دوران ریاست جمهوری سید محمد خاتمی فرمانداری کلان شهر مشهد را برعهده داشت و نیز در همان دوران دولت اصلاحات ، مدیریت کل امور اجتماعی خراسان رضوی را نیز تجربه کرده است.(منبع) سید جواد حسینی اصالتا سبزواری است.

(ضمیمه شده به توصیه آقا/خانم؟ تدینفرد در تاریخ 3 آذر 92)

 

17- سعیدمقیسه مدیر شبکه تهران (پنج سیما): وی که متولد روستای مقیسه شهرستان داورزن درمنطقه سبزواربزرگ است ، همچنین ، مسئولیت هایی چون قائم مقام شبکه سه سیما ، مدیر کل ارزیابی عملکرد در معاونت برنامه ریزی و نظارت ، مدیریت اطلاعات و برنامه‌ریزی شبکه قرآن و معارف سیما ، مدیریت اطلاعات و برنامه‌ریزی معاونت بهره برداری فنی و مدیریت اطلاعات و برنامه‌ریزی اداره کل فرستنده های رادیویی را در کارنامه خود دارد.(منبع)

(ضمیمه شده به توصیه آقا/خانم؟ تدینفرد در تاریخ 3 آذر 92)

 

18- سردار علیرضا مسکنی فرمانده نیروی انتظامی استان مازندران : وی درمدت حضورش درپست فرماندهی نیروی انتظامی استان مازندران، عملکرد مطلوبی را ازخود به نمایش گذاشت، به گونه ای که پس از ترک این سمت ، رسانه های محلی مازندران از این سردار سبزواری به نیکی یاد کردند.

به عنوان نمونه می توان به مطلب منتشر شده در وبسایت مازندنومه پایگاه خبری تحلیلی مازندران اشاره کرد ، در تیتری با عنوان «اودوست ما بود» درباره سردار مسکنی نوشت :

«.امروز که سردار علیرضامسکنی، مازندران را ترک می‌کند، ابتدا باید بگوییم دل مان برای این فرمانده پاسخگو تنگ می‌شود...»(منبع)

سردار علیرضا مسکنی اصالتا متعلق به روستای مسکن شهرستان سبزوار است.

(ضمیمه شده به توصیه آقای امیرمسکنی در تاریخ 5 آذر 92)

 

19- حیدرعلی  دولت آبادی کارشناس ارشد اداره کل اتباع خارجی وزارت کشور

 (ضمیمه شده توسط آقای امیر در تاریخ 8 آذر 92) (نیازمند افزودن منبع و تکمیل اطلاعات)

 

20-احمددولت ابادی ازمدیران ارشد معاونت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره)کشور میباشد سوابق:مدیرکل کمیته امداد افغانستان2،مسوول بازرسی کمیته امداد ، ریاست کمیته امداد امام خمینی بردسکن و ریاست اردوگاه ثامن الائمه کمیته امداد استان خراسان رضوی

 (ضمیمه شده توسط آقای امیر در تاریخ 8 آذر 92)

(تکمیل شده توسط آقای "علی" در تاریخ 12 آذر 92) (نیازمند افزودن منبع و تکمیل اطلاعات)

21- مهندس محمد دولت آبادی مسوول ارزیابی شغلی شرکت ملی گاز ایران  سوابق:مسوول کمیته سوخت اول انقلاب،رییس اصناف در اوایل انقلاب ، نویسنده بخش اقتصادی روزنامه جمهوری اسلامی،معاونت منطقه پخش فراورده های نفتی شاهرود.

 (ضمیمه شده توسط آقای امیر در تاریخ 8 آذر 92) (نیازمند افزودن منبع و تکمیل اطلاعات)

 

22- دکتر علی دیواندری مدیرعامل  بانک ملت

  (ضمیمه شده توسط تعدادی  از مخاطبان این  مجله در تاریخ 8 آذر 92) (نیازمند افزودن منبع و تکمیل اطلاعات)

 

23-مهندس کلوتی مدیر عامل برق منطقه ای استان سمنان وی  پس از مدیریت برق سبزوار - به مدیر عاملی برق منطقه ای استان سمنان و  مدیرعاملی شرکت ساتکاپ رسید و هم اکنون مدیرعامل شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران می باشد. (منبع1) ، (منبع2)

  (ضمیمه شده توسط آقای حسین مهراندیش در تاریخ 8 آذر 92)

 

24-حسین هراتی معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش . وی سه دوره نماینده مردم شهرستان  سبزوار در مجلس شورای اسلامی بود.(منبع) 
  (ضمیمه شده توسط آقای حسین مهراندیش در تاریخ 8 آذر 92) (نیازمند افزودن منبع و تکمیل اطلاعات)

 

 25- مهندس توسلی مدیر عامل شرکت توزیع و پخش فرآورده های نفتی استان  سمنان (منبع)

  (ضمیمه شده توسط آقای حسین مهراندیش در تاریخ 8 آذر 92)

 


 26- برزنونی مدیرعامل  شرکت راه آهن شمال شرق  کشور (منبع)

  (ضمیمه شده توسط آقای حسین مهراندیش در تاریخ 8 آذر 92)

 

 27- عباس  مهری معاون بهره برداری آبفای خراسان رضویی (منبع)

  (ضمیمه شده توسط آقای حسین مهراندیش در تاریخ 8 آذر 92)

 

28-مهندس محمدرضا خیرآبادی معاون  حمل و نقل  و ترافیک شهردار مشهد ، مشاور شهردار مشهد در زمان جناب مهندس پژمان و  شهردار اسبق سبزوار

(ضمیمه شده توسط یک همشهری مقیم مشهد در تاریخ 11 آذر 92) (نیازمند افزودن منبع و تکمیل اطلاعات)

 

29- سردار علیرضا مزینانی مسئول دفتردبیرتشخیص مصلحت نظام

(ضمیمه شده توسط کاظم مزینانی در تاریخ آذر 92)   (نیازمند افزودن منبع و تکمیل اطلاعات)

 

30- عباس سلیمی نمین عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام

(ضمیمه شده توسط ...؟..  در تاریخ20 آذر 92) (نیازمند افزودن منبع و تکمیل اطلاعات)

 

31- سیدابوالفضل میرعلی مدیرعامل موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج : این موسسه قدرتمند مالی و اعتباری در بسیاری از شهرهای ایران دارای شعبه است و دفتر مرکزی آن در مشهد مقدس واقع شده است. با این حال به دلیل اصالت سبزواری میرعلی ، عمده سرمایه گذاری های ورزشی این موسسه در دارالمومنین سبزوار مهد هندبال ایران انجام شده ، که طی چند سال متوالی به موفقیت های ارزشمندی در سطح ملی و فراملی برای ورزش سبزوار و ایران منجر شده است.
از همین رو سیدابوالفضل میرعلی علاوه بر شهرت به دلیل مدیریت بر یکی از موسسات مالی و اعتباری صاحب نام ایران ، به عنوان یکی از مدیران محبوب حامی ورزش کشور نیز شناخته می شود.
منابعی برای آشنایی بیشتر با سیدابوالفضل میرعلی فرزند شایسته دیار سربداران و بازتاب حمایت های ارزشمند وی از رشته های ورزشی در رسانه های ایران (منبع1) ، (منبع2) ، (منبع3) ، (منبع4)

(ضمیمه شده توسط مجله اینترنتی اسرارنامه در تاریخ 25 آذر 1392)

 

32- ایران دخت عطاریان مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشور و رئیس شورای عالی قشر بسیج کارگری ایران. وی متولد 1335 سبزوار است و در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت دولتی تحصیل کرده است.
عطاریان از جمله مدیران زن  با سابقه در تامین اجتماعی است که در طول مدیریت خود در صندوق بازنشتگی کشوری اقداماتی نظیر بیمه طلایی و پرداخت مطالبات بازنشستگان را به نتیجه رسانده است. پیش از این نیز و در جریان معرفی وزیر رفاه از وی به عنوان یکی از گزینه های تصدی وزارت نام برده می شد.(منبع)

(ضمیمه شده توسط مجله اینترنتی اسرارنامه در تاریخ 27 آذر 1392)

 

33-محمود جراحی معاون بنیاد مستضعفان

(ضمیمه شده توسط علی . در تاریخ 28 آذر 1392)  (نیازمند افزودن منبع و تکمیل اطلاعات)

 

 34- علی آقا بابایی  مدیرعامل سابق شرکت پخش فرآورده های نفتی و رئیس هیئت مدیره شرکت پرسی ایران گاز

 (ضمیمه شده توسط علی . در تاریخ 28 آذر 1392) (نیازمند افزودن منبع و تکمیل اطلاعات)

 

 35- فیاض از مدیران ارشد وزارت بازرگانی

 (ضمیمه شده توسط علی . در تاریخ 28 آذر 1392) (نیازمند افزودن منبع و تکمیل اطلاعات)

 

36- دکتر علی عسگری رئیس سازمان امور مالیاتی کشور: وی متولد 1340 سبزوار است و دارای مدرک دكتراي علوم اقتصادي است. به جز ریاست سازمان امور مالیاتی کشور از دیگر روزمه های کاری  او  می توان به معاونت برنامه‌ريزي و امور اقتصادي در وزارت نيرو ،  رياست هيئت مديره شرکت‌هاي ساتکاب و مهاب قدس در وزارت نيرو و معاونت اقتصادي و هماهنگي برنامه‌ و بودجه، سازمان مديريت و برنامه‌ريزي کشور طي سالهاي 1385 تا 1387 و ... یاد کرد. (منبع)

(ضمیمه شده به توصیه آقای مجیدخاشعی در تاریخ 27 دی 92)

 

 37- دکتر محمود قنبری مدیر کل حوزه ریاستی وزارت اموزش و پرورش و معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان.مرکزی.

(ضمیمه شده توسط آقای مجیدخاشعی در تاریخ 27 دی 92)  (نیازمند افزودن منبع و تکمیل اطلاعات)

 

38- مهندس علی صالح ابادی نماینده دوره سوم مشهد ومعاون وزیر مسکن و تعاون

(ضمیمه شده توسط آقای مجیدخاشعی در تاریخ 27 دی 92)  (نیازمند افزودن منبع و تکمیل اطلاعات)

 

39- علیرضا صادقی فرماندار سابق الیگودرزواباده.

(ضمیمه شده توسط آقای مجیدخاشعی در تاریخ 27 دی 92)  (نیازمند افزودن منبع و تکمیل اطلاعات)

 

40- دکتر مرتضی خیرآبادی: وی که در دور ششم مجلس شورای اسلامی نمایندگی مردم سبزوار بزرگ را برعهده داشت پیش از آن جانشين رئيس سازمان انتقال خون کشور بود و بعد از نمایندگی هم معاون وزیر رفاه دولت اصلاحات بود.

(ضمیمه شده به توصیه آقایان امیرمسکنی و مجید خاشعی در تاریخ29 دی 92) (نیازمند افزودن منبع و تکمیل اطلاعات)

 

41- مهندس علی اصغر هدایت نژاد: وی اصالتاً متعلق به روستای انداده جوین در شمال سبزوار و از مدیران رده بالای وزارت جهاد در دولت اصلاحات و درحال حاضر مشاورایت الله عالمی و مدیر کل حوزه نمایندگی ولایت فقیه در وزارت جهاد کشاورزی می باشد.
 با جستجوی نام ایشان در سایت گوگل اطلاعات مورد نیاز از سایتهای مختلف و خصوصا سایت پیام جهادکشاورزی قسمت مدیران ستادی قابل استخراج خواهد بود(منبع)
وی همچنین مدیریت انتشارات اسرار علم در تهران را  بر عهده دارد و به کار نویسندگی نیز اشتغال دارد.
کتاب های «مبانی نظری اسلامی» در دو جلد با محوریت (نبوت و امامت) و (خداشناسی و معاد) از جمله آثار اوست.(منبع)

(ضمیمه شده توسط حسین اندادهandadeh18381@yahoo.com  در تاریخ13 اردیبهشت 93)

(ویرایش شده در 24 اردیبهشت 93 توسط حسین انداده andadeh18381@yahoo.com )

(نیازمند افزودن منابع بیشتر و تکمیل اطلاعات)

 


42- عباس علاییان :  دادستان استان سمنان بوده الانم دادستان شاهرود می باشد اصالت. از روستای انداده جوین می باشد.
(ضمیمه شده به توصیه حسین در تاریخ 3 مرداد 93) (نیازمند افزودن منبع و تکمیل اطلاعات)

 

 

43- ابراهیم الهامی تبار:  ایشان مدیر اجرایی وزارت کشاورزی واز مشاورهای اقای هدایت نژاد می باشد.

 (ضمیمه شده به توصیه حسین در تاریخ 3 مرداد 93) (نیازمند افزودن منبع و تکمیل اطلاعات)
 

 

44- مهندس حسن کیخسروی:  مدیر کل سابق آب منطقه ای خراسان رضوی و معاون حفاظت و بهره برداری فعلی این سازمان
(ضمیمه شده به توصیه ی آقایان دکترین حسین ،عقیل وعباس کیخسروی)(در تاریخ 8 مرداد 93) (نیازمند تکمیل اطلاعات و افزودن منبع)

 

45- مرتضی ملک پور: وی سمتهای زیادی در استانداری سمنان در دوره دولت اصلاحات داشته وهمچنین مدیر کل تعزیرات حکومتی سمنان واستان اصفهان بوده و برای مدتی معاونت شهردار تهران ومشاور عالی رییس سازمان تعزیرات حکومتی کشور را به عهده داشته است.

(ضمیمه شده توسط علوی، در تاریخ 15 مهر 93) (نیازمند افزودن منبع و تکمیل اطلاعات)
 

46- دکتر محمدعلی مقیسه: رئیس پژوهشگاه فرهنگ و هنر.برای آشنایی بیشتر با این مدیر سبزواری هم اکنون به صفحه فهرست الفبایی مدیران سبزواری در همین مجله مراجعه کنید.برای ورود به صفحه فهرست الفبایی روی اینجا کلیک کنید.

 

47- فراشیانی، عباسعلی: عباسعلی فراشیانی مدیر بیمه های اتومبیل و شخص ثالث بیمه ایران. برای آشنایی بیشتر با این مدیر سبزواری هم اکنون به صفحه فهرست الفبایی مدیران سبزواری در همین مجله مراجعه کنید.برای ورود به صفحه فهرست الفبایی روی اینجا کلیک کنید.

 

 48- مغیثی، محمدتقی: محمدتقی مغیثی. برای آشنایی بیشتر با این مدیر سبزواری هم اکنون به صفحه فهرست الفبایی مدیران سبزواری در همین مجله مراجعه کنید.برای ورود به صفحه فهرست الفبایی روی اینجا کلیک کنید.

49- مقیسه ، محمد: حجت الاسلام و المسلمین محمد مقیسه . برای آشنایی بیشتر با وی هم اکنون به صفحه فهرست الفبایی مدیران سبزواری در همین مجله مراجعه کنید. برای ورود به صفحه فهرست الفبایی روی اینجا کلیک کنید.

 

50- رازقی نصرآباد، حاجبیه بی بی : دکتر حجیه بی بی رازقی نصرآباد دکتری جمعیت شناسی، استاد دانشگاه و مدیر پژوهشی موسسه مطالعات و مدیریت جمعیت کشور (آسیا اقیانوسیه)

(ضمیمه شده توسط مریم )(در تاریخ 17 اسفند 93) (نیازمند تکمیل اطلاعات و افزودن منبع)

 

51- خسروتاج، مجتبی: مجتبی خسروتاج. برای آشنایی با بیشتر با این مدیر سبزواری هم اکنون به صفحه فهرست الفبایی مدیران سبزواری در همین مجله مراجعه کنید.

 

52- دلبری، احمد : دکتر احمد دلبری. برای آشنایی بیشتر با این مدیر سبزواری هم اکنون به صفحه فهرست الفبایی مدیران سبزواری در همین مجله مراجعه کنید.

 

لازم به ذکر است ، احتمال دارد در این مطلب شمار زیادی از فرزندان موفق سبزوار که در سال های اخیر در سطوح بالای مدیریتی کشور ایفای نقش کرده اند ، سهواً از قلم نویسنده افتاده باشند. لذا شما مخاطبان گرامی می توانید با یادآوری موارد از قلم افتاده (با ذکر منبع) ، جهت تکمیل شدن این فهرست تهیه شده توسط ، مجله اینترنتی اسرارنامه درباره مدیران موفق سبزواری در سطح کشور یاری رسانید.

یادآوری می شود ، مجله اینترنتی اسرارنامه هم اکنون در بخش عکس نامه همین وبسایت تصویر مدیران موفق سبزواری را که در این متن به آنها اشاره شد ، منتشر کرده است.شما گرامیان می توانید برای مشاهده این تصاویر هم اکنون روی اینجا کلیک کنید.

به امید پیروزی پی در پی فرزندان دیار سربداران در اقصی نقاط ایران اسلامی و جهان ...

 


توضیحات :

1- مدیر 35 ساله : اطلاعات به روز آوری شده است. در اصل منبع "جوان 33 ساله" ذکرشده بود.(منبع)

2- کمیته امداد افغانستان: یکی از بخش های کمیته امداد امام  خمینی (ره) که به جهت کمک به مردم محروم افغانستان تأسیس شده است. (منبع)

کوچه پس کوچه پیوندها

کلیک کنید:

انتخاب مدیران کارآمد در ادارات و دستگاه های اجرایی ، مطالبه مهم مردم سبزوار از دولت تدبیر و امید


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


مهدی باعثی | ايميل
3 مخالف 6 موافق
سلام از محمود دولت آبادی و دکتر مرتضی دولت آبادی یادی نکردید چرا؟ این دو بزرگوار از نابغه های نویسندگی هستند که متاسفانه شما نگاه تون به سمت علم نبود و فقط مقام رو می بینید
2 خرداد 1396 - ساعت 08:13

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
همانطور که مشاهده می کنید، این فهرست مربوط به مدیران سبزواری در سطوح بالای کشور هست. اما آقایان محمود و مرتضی دولت آبادی هیچیک سمت های مدیریتی در سطح کشور ندارند ولی جزء هنرمندان خوب کشور و شهرمان سبزوار محسوب می شوند. به همین خاطر نام این عزیزان به جای فهرست مدیران سبزواری در فهرست هنرمندان سبزوار بزرگ در آدرس زیر درج شده است:
http://www.asrarnameh.com/notes.php?id=3206

پیروز باشید...

باسمه تعالی با سلام و احترام نام اقایان قربانعلی صالح آبادی نماینده ی اسبق مشهددر مجلس شورای اسلامی و معاون اسبق وزیر تعاون و علی صالح ابادی رییس سابق سازمان بورس و اوراق بهادار و مدیر عامل فعلی بانک توسعه و معدن در لیست مدیران سبزواری که از روستای صالح آباد بزرگ می باشند وجود دلرد اما آقای حمید رضا صالح آبادی مشاور سابق معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش و مدیر کل حقوقی فعلی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور و از قهرمانان اسبق کشتی خراسان بزرگ از قلم افتاده است.
12 دي 1395 - ساعت 17:27

با سلام بنده به دنبال آقای سردار علیرضا مزینانی میگردم این چیزی که در اینجا از سمت و پست ایشان نوشته اید خیلی قدیمی هست اگر امکان دارد و اگر اطلاعات جدید از مسئولیت ایشان دارید خواهشمندم برای بنده ایمیل فرمایید. با تشکر
30 مرداد 1395 - ساعت 11:11

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
این صفحه دیگر به روز رسانی نمی شود و به جای آن فهرست الفبایی مدیران و چهره های سیاسی سبزوار بزرگ در آدرس زیر راه اندازی شده است:
http://asrarnameh.com/notes.php?id=3205

ضمناً فعلا اطلاعات جدیدی درباره سردار مزینانی در تحریریه اسرارنامه وجود ندارد.
اگر به اطلاعات جدیدی دست پیدا کنیم یا مخاطبان گرامی اسرارنامه این اطلاعات را با ارائه منبع معتبر در اختیار این مجله قرار دهند، حتماً در فهرست الفبایی مدیران و چهره های سیاسی سبزوار بزرگ درج خواهد شد.

پیروز باشید...

محمد حسینی | ايميل
2 مخالف 8 موافق
سلام و وقت به خیر ضمن ارزوی قبولی طاعات و عبادات
تقریبا نزدیک به 1 ساعت تمام نظرات رو به صورت کامل خوندم و واقعا جای تشویق اره برای ادمین محترم سایت که انقدر با حوله تمام نظرات رو میخونه و پاسخ میدهrnو اما در خصوص اقای دکتر احمد بزرگیان ایشون قبل از دوره هفتم مجلس عضو هیات علمی دانشگاه امام علی ع بودند به مدت 9 سال و بعد از دوره هفتم به سمت معاون نوسازی و تحول اداری دولت دهم منصوب شدند که متاسفانه شما عنوان رو به درستی درج نفرمودید : ایشون رییس دولت الکترونیک و معاون معاونت رییس جمهور بودن برای دسترسی به مطالب مطروحه جستجو تو سایت گوگل کفایت میکنه التماس دعا
18 خرداد 1395 - ساعت 16:09

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
تهیه و تکمیل این فهرست توسط اسرارنامه متوقف شده است و به جای آن فهرست الفبایی در حال تنظیم است.
لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید و ضمنا اگر بیوگرافی کاملی از آقای بزرگیان دارید در اختیار اسرارنامه قرار دهید.با سپاس از حضور و نظرتان:

http://asrarnameh.com/news.php?id=2476

حسین ذاکری | ايميل
0 مخالف 6 موافق
جناب آقای مهندس مجتبی دلبری
مدیریت محترم شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه که به عنوان مدیر نمونه درون دستگاهی وزارت نفت شناخته شده است
1 خرداد 1395 - ساعت 12:32

آقای مهندس دواچی از قلم افتاده -مهندس بهزاد دواچي متولد 1340 اهل سبزوار كه در سال 1366 با مدرك فوق ديپلم برق از مجتمع فني مشهد فعاليت خود را در شركت مخابرات آغاز نموده و اولين تجربه كاري خود را بعنوان كاردان تعميرات pcm اداره كل خطوط آغـــاز و همزمان با فعاليت در سمت سازماني موفق شد در سال 69 از دانشگاه آزاد واحــــد جنوب فارغ تحصيل كارشناسي در رشته برق گردد و درطول خدمت در سمت كارشناس و مسئول تعميرات pcm ، كارشناس و رئيس بخش نگهداري pcm مخابرات منطقه 7 و همچنين رياست مراكز مخابراتي شهداي گمنام ، شهيد قدوسي و شهيد باهنر را در طول 13 سال خدمت در اداره كل مخابرات منطقه 2 عهده دار بوده است از سال 1388 بعنوان معاون فني اداره كل مخابرات منطقه 8 منصوب و در پركارترين منطقه مخابراتي تهران در قلب پايتخت انجام وظيفه نموده است . مهندس دواچي در طول خدمت در اداره كل مخابرات منطقه 8 خدمات شاياني را براي كارهاي عمراني و توسعه مراكز و ساختمانهاي اداري و ستادي به ثمر رسانده است . rnمهندس دواچي نیز علاوه بر فعاليتهاي فني و مهندسي هم اكنون دررشته كارشناسي ارشد در رشته بازاريابي استراتژيك در سازمان مديريت صنعتي مشغول به تحصيل مي باشد .rnهمكاران اداري مخابرات منطقه 8 ضمن تبريك به آقاي مهندس بهنام به مناسبت نائل آمدن به افتخار بازنشستگي و ارائه سي سال خدمت در شركت مخابرات استان تهران و آرزوي توفيق در ساير عرصه هاي خدمت رساني در جامعه مخابراتي سلامتي و توفيق روز افزون براي همه خدمت گزاران به نظام مقدس جمهوري اسلامي را از درگاه خداوند منان خواستار و صميمانه ترين تبريكات خود را نيز به آقايان مهندس كبيري و مهندس دواچي اعلام و ادامه خدمت مستمر در طول ساليان متمادي را براي اين عزيزان در ظل توجهات حضرت و لي عصر ( عج ) و در پرتو زعامت مقام معظم رهبري ( مدظله العالي ) آرزو مي نمايند .rnrn rnrn rn
2 دي 1394 - ساعت 11:54

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
نام جناب بهزاد دواچی و توضیحاتی که شما درباره ایشان بیان نمودید، در فهرست الفبایی مدیران و چهره های سیاسی سبزواربزرگ به آدرس زیر درج شد:
http://www.asrarnameh.com/notes.php?id=3205

از این به بعد فقط فهرست الفبایی مدیران برجسته سبزواری تکمیل می شود.
پیروز باشید...

محمد برازنده
0 مخالف 5 موافق
سلام چه خوبست که این بزرگان که بجایی رسیده اند وانشاله خداپشت وپناهشان باشد بفکر دیگر همشهری هایشان نیز باشند.خدایی نکرده شهر ما شهری غیر صنعتی است وسرمایه ها بخاطر نبود مسولین دلسوز در گذشته از این شهر فراری شده لذا پیشنهاد میشود همانند اصفهانی ها دست همدیگر رابکیریم واز ته چاه بالا بکشیم .ممنون
23 آذر 1394 - ساعت 19:35

فکر نان باش که خربزه آب است ... این همه آدم تو سطح بالای مملکت داریم شهرمان در بیکاری غوطه میخورد با این چیزا کاری.رو.از پیش نميبريم دوستان بهتره به فکر پیشرفت شهرمون باشيم
7 آبان 1394 - ساعت 02:37

علیرضا
2 مخالف 3 موافق
با سلام جناب آقای مهندس سبحانی فر نماینده ÷رتلاش فعلی شهر جا انداختین قبلا هم معاون مدیر کل منابع انسانی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات بوده است
11 شهريور 1394 - ساعت 20:09

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
فهرست غیرالفبایی مدیران و چهره های سیاسی سبزواربزرگ دیگر تکمیل نمی شود. اما نام مهندس سبحانی فر به توصیه شما در فهرست الفبایی مدیران و چهره های سیاسی سبزوار بزرگ درج شد.
برای مشاهده فهرست الفبایی هم اکنون به آدرس زیر مراجعه کنید:
http://www.asrarnameh.com/notes.php?id=3205

پیروز باشید...

خیلی از این اسامی همچنان بزرگ هم نیستند برادر
11 شهريور 1394 - ساعت 19:58

آفرین بر فرزندان دیار سبزوار موطن سربداران
چشم و چراغ خراسان هستند
27 مرداد 1394 - ساعت 10:51

با سلام آقای مهندس مهدی ابارشی مدیریت بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر استانهای خراسان رضوی شمال و جنوبی طی سالهای 87 تا 91 را جا انداختین . در مدت خدمتگذاری ایشان استان خراسان برترین استان در توسعه این خدمت ارزشمند بود و جزءمدیران برتر وزارت رفاه بودند ایشان هم اکنون در تهران و ستاد مرکزری این سازمان مشغول بکار می باشند
29 تير 1394 - ساعت 21:15

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
نام مهندس مهدی ابارشی و توضیحاتی که شما درباره ایشان بیان نمودید، در فهرست الفبایی مدیران و چهره های سیاسی سبزواربزرگ به آدرس زیر درج شد:
http://www.asrarnameh.com/notes.php?id=3205

از این به بعد فقط فهرست الفبایی مدیران برجسته سبزواری تکمیل می شود.
پیروز باشید...

برزویی
1 مخالف 1 موافق
با سلام :احتراما جناب آقای(( مهندس مجتبی دلبری)) مدیران نمونه کشوری و وزارت نفت که از طرف وزیر نفت درسال گذشته به عنوان مدیرنمونه شرکت نفت معرفی شدند وتقدیرنامه ایشان درسایت شرکت نفت تربت حیدریه ووزارت نفت موجود می باشد .- مدیر منطقه نفت چهاربهار - فعلا مدیر شرکت نفت منطقه تربت حیدریه می باشند.منن ا...التوفیق
برزویی همکار دردانشگاه علوم پزشکی سبزوار
15 تير 1394 - ساعت 16:07

اسرارنامه: سلام خدمت شما همشهری عزیز و فرهیخته
نام مهندس مجتبی دلبری به همراه معرفی کوتاهی که شما از ایشان ارائه دادید در فهرست الفبایی مدیران و چهره های سیاسی سبزوار بزرگ درج شد.
برای مشاهده فهرست الفبایی هم اکنون به آدرس زیر مراجعه کنید:
http://www.asrarnameh.com/notes.php?id=3205

پیروز باشید...

اسماعیل کرمی | ايميل
1 مخالف 0 موافق
با سلام واقعا از جمع آوری این اطلاعات ارزشمند سپاسگزاریم البته خیلی از افراد مهم هنوز ثبت نشد اند
5 تير 1394 - ساعت 10:53

اسرارنامه: با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز و مخاطب گرامی.
فهرست مدیران سبزواری در سطح کشور هم اکنون در بخش فرزندان دیار سربداران به صورت الفبایی تنظیم شده و هنوز امکان تکمیل شدن را دارد.
لذا شما نیز می توانیداگر مدیران سبزواری بیشتری را در سطح کشور می شناسید به مااطلاع دهید.
برای دستیابی به فهرست الفبایی مدیران وچهره های سیاسی سبزوار در سطح کشور هم اکنون به آدرس زیر مراجعه کنید:

http://asrarnameh.com/notes.php?id=3205

پیروز باشید...

هوالحق (h.b)
1 مخالف 0 موافق
با سلام :
جناب آقای دکتر احمد دلبری ( متخصص سالمندان از دانشگاه سوئد)rnنماینده سازمان نظام پزشکی کشوردر کشور سوئد
مشاور وزیر بهداشت ریاست پژوهشکده سالمندی ایران ( دانشگاه علوم بهزیستی ایران) با تشکر
همکار شما دردانشگاه علوم پزشکی سبزوار
14 ارديبهشت 1394 - ساعت 15:54

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
به پیشنهاد شما نام دکتر احمد دلبری در فهرست مدیران سبزواری در سطح کشور درج شد.
اگر اطلاعات بیشتری برای تکمیل بیوگرافی ایشان در اختیار دارید، برای ما ارسال کنید.

پیروز باشید...

لطفا اضافه کنید: مجتبی خسروتاج قائم مقام وزارت صنعت، معدن و تجارت در دولت تدبیر و امید. منبع: ویکی پدیاrnhttp://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%AC%D8%AA%D8%A8%DB%8C_%D8%AE%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%A7%D8%AC
6 ارديبهشت 1394 - ساعت 08:58

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.

نام و معرفی کوتاهی از آقای مجتبی خسروتاج به فهرست اسرارنامه افزوده شد:
http://www.asrarnameh.com/notes.php?id=3205

با سپاس از همکاری شما

سردار علیرضا مسکنی اصالتا همدانین!
سبزوار رو از کجاتون در اوردید؟
5 آذر 1393 - ساعت 02:18

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
مسکن نام یکی از روستاهای سبزوار است و نام خانوادگی بسیاری از اهالی این روستا، مسکنی است.
علاوه بر آن نام سردار علیرضا مسکنی توسط یکی از مخاطبان مسکنی اسرارنامه پیشنهاد شده باشد.
اگر همچنان مطمئن هستید، سردار مسکنی غیر سبزواری است، لطفا دلایل خود را برای اسرارنامه ارسال نمایید تا این موضوع بیشتر بررسی شود.
پیروز باشید...

با سلام و عرض ادب-جهت اطلاع آقای حاج محمدتقی مغیثی دادستان اسبق سبزوار و رئیس شورای سرپرستی زندان های کشور سبزواری و اهل روستای مقیسه می باشد و جای تاسف است که نام ایشان در لیست نمی باشد.
5 آذر 1393 - ساعت 18:52

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
نام و معرفی مختصر محمدتقی مغیثی به پیشنهادی شما در فهرست مدیران سبزوار بزرگ در دو فهرست الفبایی و غیر الفبایی اسرارنامه درج شده است.
فهرست الفبایی:
http://www.asrarnameh.com/notes.php?id=3205

فهرست غیرالفبایی:
http://www.asrarnameh.com/news.php?id=2476

پیروز باشید...

سلام.جهت اطلاع سردارسرتیپ پاسدار دکترغلامرضا جلالی فراهانی ریاست سازمان پدافندغیرعامل کشور و همچنین پژمان عاطفی منش مدیر بیمارستان یافت آباد تهران ومعاونت برون سپاری دانشگاه علوم پزشکی تهران
27 آبان 1393 - ساعت 14:38

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
در صورت امکان منابعی را برای اثبات سبزواری بودن این دو عزیز به اسرارنامه معرفی کنید.
خصوصا در مورد اول جناب سرتیپ پاسدار دکتر غلامرضا جلالی فراهانی با پسوند فراهانی که در فامیلشان وجود دارد، به نظر نمی رسد، سبزواری باشند.
با این حال اگر باز هم منابعی در دسترس شما بود که سبزواری بودن این دو عزیز را ثابت می کرد، لطفا با ما در میان بگذارید.
پیروز باشید...

مادر آقای عاطفی منش سبزواری است بنام خانم ابراهیمی ششتمد
23 بهمن 1395 - ساعت 18:26

مهدی حسین پور
0 مخالف 1 موافق
احمد قربانی فرزند علی متولد ششتمد
مسئولیت ها کارشناس ارشد وزارت کشور
فرماندار اسبق گناباد در دولت اصلاحات و مدیرکل سیاسی استانداری خراسان رضوی
13 آبان 1393 - ساعت 01:36

اسرارنامه: با سلام و احترام خدمت شما دوست ومخاطب گرامی.
نام و معرفی کوتاهی که از آقای احمد قربانی ارائه دادید در فهرست جدیدی که از مدیران سبزواری در اسرارنامه که به ترتیب حروف الفبا در حال تهیه است، درج شد.
برای مشاهده این فهرست جدید هم اکنون به آدرس زیر مراجعه کنید:
http://www.asrarnameh.com/notes.php?id=3205

پیروز باشید...

همشهری شما
1 مخالف 1 موافق
باسلام و تشکر از این تلاش ارزشمندتان
دکتر محمدعلی مقیسه رئیس پژوهشگاه فرهنگ و هنر
مهندس فراشیان معاونت اشخاص بیمه ایران
مهندس حسین مهری مدیرعامل پست جمهوری اسلامی

8 آبان 1393 - ساعت 07:07

اسرارنامه: با سلام و احترام خدمت شما همشهری گرامی.
نام دکتر محمدعلی مقیسه در این فهرست به ثبت رسید.
درباره سبزواری بودن مهندس فراشیان نیاز به اطلاعات بیشتری داریم. زیرا جستجوهای اسرارنامه به منبعی برای شناخت دقیق تر از ایشان منتهی نشد.
نام مهندس حسین مهری نیز قبلا در همین فهرست درج شده است.
با سپاس از حضور و نظر ارزشمندتان.
پیروز باشید...

همشهری شما
0 مخالف 1 موافق
باسلام ببخشید لینک آقای عباسعلی فراشیانی یادم رفت عذرخواهی می کنم
http://www.iraninsurance.ir/services/organazation_unit/3300-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A8%DB%8C%D9%84-%D8%B4%D8%AE%D8%B5-%D8%AB%D8%A7%D9%84%D8%AB.html?t=%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%88%D9%86%D8%AA-%D9%81%D9%86%DB%8C
18 آبان 1393 - ساعت 12:10

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
هرچند در آدرسی که برای معرفی جناب فراشیانی ارسال کرده بودید، توضیحی درباره شهر محل تولد ایشان درج نشده بود، اما به استناد حرف شم، نام ایشان به همراه یک عکس و معرفی کوتاه در فهرست فوق و نیز در فهرست الفبایی مدیران سبزواری در اسرارنامه درج شد.
برای مشاهده فهرست الفبایی مدیران سبزواری هم اکنون روی آدرس زیر کلیک کنید:
http://www.asrarnameh.com/notes.php?id=3205

پیروز باشید...

همشهری شما
0 مخالف 0 موافق
باسلام وارادتو سپاس مجدد از تلاشهای ارزشمند و ماندگارتان. لینک زیر را برایتان گذاشتم
ضمنا ایشان سبزواری اصل اصل است :)

18 آبان 1393 - ساعت 12:05

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
هرچند در آدرسی که برای معرفی جناب فراشیانی ارسال کرده بودید، توضیحی درباره شهر محل تولد ایشان درج نشده بود، اما به استناد حرف شم، نام ایشان به همراه یک عکس و معرفی کوتاه در فهرست فوق و نیز در فهرست الفبایی مدیران سبزواری در اسرارنامه درج شد.
برای مشاهده فهرست الفبایی مدیران سبزواری هم اکنون روی آدرس زیر کلیک کنید:
http://www.asrarnameh.com/notes.php?id=3205

پیروز باشید...

آقای مرتضی ملک پور سمتهای زیادی در استانداری سمنان در دوره دولت اصلاحات وهمچنین مدیر کل تعزیرات حکومتی سمنان واستان اصفهان را برعهده داشته در معاون شهردار تهران ومشاور عالی رییس سازمان تعزیرات حکومتی کشور را به عهده داشته
15 مهر 1393 - ساعت 14:53

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
از حضور و نظرتان در اسرارنامه سپاسگزاریم.
به پیرو پیشنهاد شما برای ثبت نام جناب ملک پور در این فهرست، جستجویی در سایت های اینترنتی انجام شد اما به منبعی برای معرفی ایشان دست نیافتیم.
با این حال نام ایشان به همراه توضیحاتی که شما درج کردید در این فهرست درج می شود، اما در صورت امکان برای تکمیل اطلاعات و افزودن منبع به اسرارنامه یاری رسانید.

پیروز باشید...

علی دیواندری متولد ۱۳۳۶ در سبزوار کاریکاتوریست معروف درسطح جهانی و نقاش ورزنامه نگار که برخی از آثارش برنده مدال جهانی شده است .
19 شهريور 1393 - ساعت 21:26

اسرارنامه: با سلام و احترام خدمت شما دوست و مخاطب گرامی.
با این توضیحاتی که حضرتعالی درباره آقای دیواندری مطرح کردید، ایشان یکی از هنرمندان همشهری ما هستند و در دسته مدیران سبزواری کشور جای نمی گیرند.
لذا ضمن سپاس از حضور و نظر ارزشمندتان، نام جناب علی دیواندری به جای فهرست مدیران به فهرست هنرمندان دیار سربداران افزوده شد:
http://www.asrarnameh.com/notes.php?id=3206

اگر اطلاعات بیشتری درباره ایشان دارید لطفا در اختیار اسرارنامه قرار دهید.

پیروز باشید...

اقای عباس علاییان دادستان استان سمنان بوده الانم دادستان شاهرود می باشد اصالت. از روستای انداده جوین می باشد. همچنین اقای ابراهیم الهامی تبار مدیر اجرایی وزارت کشاورزی واز مشاورهای اقای هدایت نژاد می باشد.
3 مرداد 1393 - ساعت 19:29

اسرارنامه: با سلام .
مدیران پیشنهادی شما به بخش ضمیمه مخاطبان این مطلب افزوده شد.

پیروز باشید...

اكبر كلاته مدير كل مالي بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران\r\nدكتر عبدالهي خوشمردان مدير كل ITسازمان بورس\r\nمرحوم عادل سبزواري پدر بيمه عمر در ايران\r\nمهندس علوي از بزرگان و صاحب نظران صنعت بيمه \r\n
22 تير 1393 - ساعت 17:47

علی عبداللهی جزو اختلاسگران و فاسدان مالی هست
7 خرداد 1394 - ساعت 01:06

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
آیا سند معتبری جهت اثبات این ادعا در باره جناب عبداللهی دارید؟

سلام...
1-ردیف 20آقای احمد دولت آبادی مدیرمسئول راه اندازی اولین دفتر آقریقایی کمیته امداد امام در مجمع الجزایر کومور و همچنین مسئول سیاسی بسیج و دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر آن نهاد هم هستند.
2- از مدیران این مجله اینترنتی برای فراهم نمودن امکان اینگونه اطلاع رسانیهای مردمی تشکر مینمایم. خداوند به همه سربازان گمنام و بانام امام زمان علیه السلام ،توفیق وسلامتی عنایت بفرماید.
16 تير 1393 - ساعت 12:56

1- آقای مرتضی بلالی : قائم مقام کمیته امداد امام خمینی کشور تاجیکستان و مشاور معاونت امور بین الملل آن نهاد
2- خانم دکتر حجیه بی بی رازقی نصر آباد از دانشمندان جمعیت شناسی کشور...
15 تير 1393 - ساعت 17:26

دکتر حجیه بی بی رازقی نصرآباد دکتری جمعیت شناسی، استاد دانشگاه و مدیر پژوهشی موسسه مطالعات و مدیریت جمعیت کشور (آسیا اقیانوسیه) هستند
17 اسفند 1393 - ساعت 13:44

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
نام خانم دکتر رازقی نصرآباد هم به فهرست فوق از مدیران سبزواری در سطح کشور و هم به فهرست زنان موفق سبزوار افزوده شد.
برای مشاهده آن فهرست هم اکنون به آدرس زیر مراجعه کنید:
http://www.asrarnameh.com/news.php?id=2476

پیروز باشید...

من؛ اما نه حالا، تابستون سال بعد واسه ادامه تحصیل در دوره دکتری رشته روابط بین الملل میرم آمریکا تا با کمک خدا سال ها بعد...
28 ارديبهشت 1393 - ساعت 02:48

با سلام و عرض تشکر اقای حسن سیدابادی نماینده اسبق شهرستان سبزوار هم فراموش شده و سمت های اجرایی دیگر وی در سالهاب قبل از نمایندگی فرماندار اسبق شهرستان درگز معاون استاندار استان سمنان
24 ارديبهشت 1393 - ساعت 14:08

اسرارنامه: با سلام و احترام خدمت شما مخاطب گرامی.
متأسفانه زندگی سیاسی آقای سیدآبادی در آخرین سال های نمایندگی ایشان در مجلس هفتم دچار بعضی حاشیه ها شد که حتی باعث شد در انتخابات دوره های هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی صلاحیت ایشان برای نامزدی انتخابات تأیید نشود.
بنابراین موارد ، به نظر می رسد، در حال حاضر توجیه کافی برای درج نام ایشان در فهرست مدیران موفق سبزوار در سطح کشور وجودندارد.

با این حال بازهم از حضور و همراهی ارزشمندتان سپاسگزاریم.

پیروز باشید...

واقع بین
2 مخالف 2 موافق
مدیر اسرار نامه با این حرفتون معلوم شد کاملا جهت دار هستید.به فرموده امام حسین دین ندارید ازاده باشید.اقای سیدابادی کسی هست که در این دو دور کارهایی انجام دادند که همیشه رتبه اول نمایندگی را گرفتند وحتی بالاتر از اقای محسنی که بااینکه جمعیت افزایش پیدا کرده.ضمنا همه مردمان سبزوار به این واقف هستند که سیدابادی مردی اهل کار و درد کشیده بود ونه مثله دیگران که الان نماینده هستند و از سرمایه داران مملکتی بودند وپشتشان به خاطره فامیل بودن با سران مملکت به اینجا رسیدن.کمی هم از خدا خجالت بکشید.
2 آبان 1393 - ساعت 21:12

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
به نظر می رسد، خود شما برخلاف نامی که برای خود انتخاب کرده اید، اصلا واقع بین نیستید. و بی جهت اسرارنامه را به جانبداری های سیاسی متهم می کنید، در حالی که همانطور که می بینید در این فهرست نام مدیران زیادی با گرایش های سیاسی مختلف و زمینه های متفاوت فعالیت (از سیاسی و اداری گرفته تا ورزشی و امنیتی و اقتصادی و هنری و ...) درج شده است.
بنابراین اسرارنامه هیچ گونه جهت گیری خاصی را در تهیه این فهرست مد نظر قرار نداده است. اما درباره آقای سیدآبادی پاسخ شما همان چیزی است که قبلا عرض شد:
((متأسفانه زندگی سیاسی آقای سیدآبادی در آخرین سال های نمایندگی ایشان در مجلس هفتم دچار بعضی حاشیه ها شد که حتی باعث شد در انتخابات دوره های هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی صلاحیت ایشان برای نامزدی انتخابات تأیید نشود.
بنابراین موارد ، به نظر می رسد، در حال حاضر توجیه کافی برای درج نام ایشان در فهرست مدیران موفق سبزوار در سطح کشور وجودندارد.))
با آرزوی موفقیت برای آقای سیدآبادی، شما و همه سبزواری های دیگری که در هرکجای کشور زحمت می کشند ولو اینکه تلاش آن ها از دید دیگران مخفی بماند.
بهترین و کامل ترین اجر هر کار خیر یا انجام وظیفه صحیحی نزد خداست.

پیروز باشید...

دوست عزیز.شما قدری علم سیاسی خودتان را بالا ببرید بحث رد صلاحیت در فضای سیاسی امری نیست که با ان اثبات کرد که فرد کلا و براب همیشه باید از صحنه سیاست دور شود.مگر اقای علوی که الان در سمت وزیر اطلاعات هستند و از نظر وجه سیاسی به مراتب از نماینده مجلس بودن بالاتر است قبلا در سابقه خود رد صلاحیت نشدند؟؟؟؟؟پس رسالت خود را در امر رسانه بودم رعایت کنید و ازاد باشید.
در بحث اینکه شما جناحی نیستید با کمی دقت به متن اول صفحه معلوم میشود که از یک نفر به صورت جداگانه تعریف میکنید در حالی که دیگران را با شماره گذاری و کوچک نوشتن فونت خود ان ها را کوچک میشمارید.
به امید انتخاباتی ازاد و به دور از فتنه گری.یا علی
22 آبان 1394 - ساعت 10:24

با عرض سلام و تشکر از شما عزیزان
اقای علی اصغر هدایت نژاد از اهالی روستای انداده جوین سبزوار
می باشند
که در حال حاضر مشاور ایت الله عالمی نماینده ولایت فقیه در وزارت جهادکشاورزی و مدیر کل حوزه نمایندگی ولایت فقیه در وزارت جهاد کشاورزی می باشند
که با سرچ نام ایشان در سایت گوگل اطلاعات مورد نیاز از سایتهای مختلف و خصوصا سایت پیام جهادکشاورزی قسمت مدیران ستادی قابل استخراج خواهد بود
که علاوه بر این که یکی از مدیران موفق سبزواری در دولت اصلاحات هم بوده اند ,مدیریت انتشارات اسرار علم در تهران را هم بعهده دارند و بکار نویسندگی هم اشتغال دارند
که اثار وی با سرچ نام ایشان در گوگل قابل دسترسی است
با تشکر
حسین انداده
24 ارديبهشت 1393 - ساعت 09:46

اسرارنامه: با سلام و احترام خدمت شما مخاطب گرامی و همشهری عزیز
اطلاعات مورد نظر شما به بخش معرفی آقای علی اصغر هدایت نژاد افزوده شد.

از همراهی و همکاری خوبتان با اسرارنامه سپاسگزاریم.

پیروز باشید...

با عرض سلام و تشکر فکر کنم بسیاری از همشهریان عزیز که پست های بالای
مدیریتی دارند از قلم افتاده اند نظیر
1-حضرت ایت الله عالمی نماینده محترم ولایت فقیه در وزارت جهاد کشاورزی
2-جناب اقای مهندس علی اصغر هدایت که از مدیران رده بالای وزارت جهاد در دولت اصلاحات و درحال حاضر مشاورایت الله عالمی و مدیر کل حوزه نمایندگی ولایت فقیه در وزارت جهاد کشاورزی می باشند

13 ارديبهشت 1393 - ساعت 10:51

اسرارنامه: با سلام و احترام خدمت شما همشهری عزیز و مخاطب گرامی.
عده ای معتقدند آیت الله عالمی جزء روحانیون برجسته و اثرگذار سبزواری در سطح کشور است و نمی توان ایشان را در ردیف مدیران دسته بندی کرد.
زیرا حضور ایشان در وزارت جهاد کشاورزی هم جنبه اجرایی ندارد بلکه به عنوان نماینده مقام معظم رهبری حضورشان بیشتر جنبه نظارت عالی دارد.
اما درباره جناب مهندس علی اصغر هدایت که معرفی فرمودید، ایشان قبلا هم توسط بعضی دیگر از مخاطبان ، به اسرارنامه معرفی شده بود.بنابراین به استناد نظر شما گرامیان هم اکنون نام و سمت اجرایی آقای هدایت نژاد به بخش ضمیمه مخاطبان این مطلب افزوده شده است. اما اگر اطلاعات و منابع بیشتری برای معرفی ایشان داشتید لطفا جهت کامل شدن این مطلب در اختیار ما قرار دهید.
با سپاس از همراهی و همکاری شما با اسرارنامه

پیروز باشید...

جواد یساری | ايميل
0 مخالف 1 موافق
آقا یکی از مدیرانی که نادیده گرفته آقای علی اصغر هدایت نژاد است که وی مشاور و مدير كل دفتر نماينده ولي فقيه در جهاد کشاورزی کل کشور است وی از مدیران با تجربه و موفق سبزواری ایست
1 بهمن 1392 - ساعت 19:13

اسرارنامه: سلام دوست عزیز
آیا این شخص که فرمودید سبزواری هستند؟ و و در صورت مثبت بودن پاسخ ، آیا اطلاعات بیشتری درباره ایشان دارید؟

امیر مسکنی | ايميل |وب
0 مخالف 6 موافق
جناب آقای خیرآبادی قبل از نمایندگی، جانشين رئيس سازمان انتقال خون بودند و بعد از نمایندگی هم معاون وزیر رفاه دولت دوم اصلاحات.
اینها البته اون مواردی هست که من می دونم.
ایشان خودشان در فیس بوک حضور دارند و می شود اطلاعات بیشتری هم کسب کرد.
28 دي 1392 - ساعت 13:52

اسرارنامه: با سلام و سپاس از حضور و نظر ارزشمند شما دوست و مخاطب گرامی.
دکتر مرتضی خیرآبادی هم اکنون به توصیه شما به فهرست مدیران سبزواری در سطوح بالای کشور اضافه شده است.
اما این مطلب نیازمند منبع و تکمیل اطلاعات است.
به هرحال از حضور و نظرتان سپاسگزاریم.
پیروز باشید...

امیدوار
0 مخالف 0 موافق
حاج آقای باغانی را اگر کمی جستجو کنید دارای مناصب مهمی بودند و تنها نماینده سبزوار بودند که رییس یک کمیسیون (قضایی)در مجلس شدندو...
در ضمن آیت عالمی نماینده مقام معظم رهبری در ورازت جهاد کشاورزی هستند از دیر باز.وی تنها فرد سبزواری هستند که توانسته اند از استان در چند دوره نماینده مجلس خبرگان بشوند
27 دي 1392 - ساعت 20:26

اسرارنامه: با سلام و احترام خدمت شما دوست و همشهری گرامی.
ان شاءالله در خصوص دو روحانی محترم سبزواری که اشاره کردید ، بررسی بیشتری انجام خواهد شد.
اسرارنامه احتمالا به زودی فهرستی از روحانیون برجسته و سرشناس سبزواری در سطح کشور نیز راه اندازی خواهد کرد که به نظر می رسد آیت الله عالمی و حجت الاسلام باغانی به دلیل سمت ها و جایگاه های با اهمیتی که تا کنون داشته اند ، بهتر است در آن فهرست قرار گیرند.
بازهم از حضور و نظرتان سپاسگزاریم.
پیروز باشید...

مجید خاشعی
0 مخالف 2 موافق
با سلام. اسامی اقایان دکتر علی عسگری رییس سازمان امور مالیاتی کشور. دکتر محمود قنبری مدیر کل حوزه ریاستی وزارت اموزش و پرورش و معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان.مرکزی.>مهندس علی صالح ابادی نماینده دوره سوم مشهدومعاون وزیر مسکن و تعاون..علیرضا صادقی فرماندار سابق الیگودرزواباده. اقایان دکتر خیرابادی و باغانی و سبحانی فر نمایندگان عزیز شهرستان سبزوار که لطفا اسامی ذکر شده را به لیست اضافه نمایید.
26 دي 1392 - ساعت 17:54

اسرارنامه: با سلام و احترام خدمت شما دوست ومخاطب گرامی.
اطلاعات مورد نظر شما به بخش ضمیمه مخاطبان اسرارنامه افزوده شد.
درباره دکتر علی عسگری واقعا یادآوری ارزشمند و به جایی داشتید. از شما سپاسگزاریم.
اما بعضی دیگر از افرادی که اشاره فرمودید هیچ منبعی برای اثبات سبزواری بودن آن ها پیدا نشد. لطفا اگر اطلاعات بیشتری و منابعی در رابطه با آنها دارید ، لطفا در اختیار اسرارنامه قرار دهید.
درباره سه شخص آقایان دکتر خیرآبادی ، باغانی و سبحانی که هر سه در بعضی دوره ها ، نماینده سبزوار در مجلس شورای اسلامی بوده و یا همینک هستند ، هرچند برای تحریریه اسرارنامه محترمند . اما در اینجا همانطور که می بینید به آن دسته از مدیران سبزواری اشاره می شود که در سطح کشور در گذشته یا امروز به بعضی سمت های مدیریتی دست یافته باشند. و حداقل فرمانداری یا شهرداری یک شهر دیگر به جز سبزوار را برعهده گرفته باشند. در صورتی که درباره سه شخصیت فوق (آقایان خیرآبادی ، باغانی و سبحانی فر) چنین رزومه ای وجود داشته باشد ، با کمال میل نام این عزیزان را نیز به فهرست اسرارنامه اضافه خواهیم کرد.
از حضور و نظراتتتان سپاسگزاریم.
پیروز باشید...

باسلام وتشكر از شما
آقاي خيرآبادي و باغاني نمايندگان سابق سبزوار را به ليست اضافه نماييد
23 آذر 1392 - ساعت 12:18

اسرارنامه: با سلام و احترام خدمت شما دوست و همشهری گرامی.
از اینکه با اسرارنامه همراه هستید ، سپاسگزاریم.
لطفا بفرمایید ، آیا آقایان خیرآبادی و باغانی به جز نمایندگی سبزوار ، سمت های مدیریتی خاصی هم در سطح کشور داشته اند؟
در صورتی که اسرارنامه اطلاعاتی در این زمینه کسب کند ، حتما این دو همشهری برجسته را نیز در فهرست مدیران موفق سبزواری در سطح کشور درج خواهد کرد.
پیروز باشید...

عباس سلیمی نمین عضومجمع تشخیص مصلحت نظام میباشندکه سبزواری است.
21 آذر 1392 - ساعت 04:28

اسرارنامه: با سلام و احترام.
شخص مورد پیشنهاد شما ، پس از اینکه اطلاعات اولیه ای مبنی بر سبزواری بودن ایشان ، کسب شد ، به فهرست مدیران موفق سبزوار در اسرارنامه ، ضمیمه شد.اما این مطلب نیازمند منبع و تکمیل اطلاعات است.
با سپاس از همراهیتان با اسرارنامه
پیروز باشید...

سمتهای اقای احمددولت ابادی (ردیف20)ریاست کمیته امداد امام خمینی بردسکن،ریاست اردوگاه ثامن الائمه کمیته امداد استان خراسان رضوی نیز بوده است.
12 آذر 1392 - ساعت 13:53

اسرارنامه: با سلام و احترام.
اطلاعات مورد نظر شما به این متن افزوده شد.
پیروز باشید...

همشهري مقيم مشهد
1 مخالف 4 موافق
با سلام و احترام
به نام مديران لايق سبزواري مي توانيد نام مهندس محمدرضاخيرآبادي شهردار اسبق سبزوار - معاون حمل ونقل و ترافيك شهردار مشهد - مشاور شهردار مشهد در زمان جناب مهندس پژمان را نير اضافه فرمائيد
متشكرم.
11 آذر 1392 - ساعت 11:26

اسرارنامه: با سلام و سپاس از حضور و اطلاع رسانیتان در مجله اینترنتی اسرارنامه.
مدیر سبزواری مورد نظر شما به بخش ضمیمه مخاطبان همین صفحه افزوده شد.
در صورتی که تصویر و توضیحی برای معرفی کامل تر از این مدیر موفق سبزواری و یا منبعی برای مستند کردن این معرفی داشتید ، آن را با اسرارنامه در میان بگذارید.
پیروز باشید...

کارمندگاز
1 مخالف 7 موافق
اقای محمددولت ابادی مسئول ارزیابی شغلی شرکت ملی گاز ایران می باشند.
10 آذر 1392 - ساعت 10:50

اسرارنامه: با سلام و سپاس از حضور و نظرتان در مجله اینترنتی اسرارنامه.
اطلاعات مورد نظر شما درباره آقای محمد دولت آبادی در مورد 21 این فهرست از مدیران موفق سبزواری ، به ثبت رسیده است.
پیروز باشید...

مسیولیت ایشان رو اشتباه نوشتین.
10 آذر 1392 - ساعت 02:10

اسرارنامه: با سلام و سپاس از دقت نظرخوبتان. طبق گفته شما دوست عزیز ، اصلاحات مورد نظر اعمال شد.
پیروز باشید...

حسین مهراندیش | ايميل
1 مخالف 5 موافق
عباس مهری
معاون بهره برداری آبفای خراسان رضوی
7 آذر 1392 - ساعت 03:47

اسرارنامه: فرد پیشنهاد شده توسط شما به فهرست مدیران موفق سبزواری (در بخش ضمیمه مخاطبان) افزود شد.
در صورتی که منبعی برای معرفی بیشتر از این فرد دارید ، لطفا به ما اطلاع بدهید.
پیروز باشید...

حسین مهراندیش | ايميل
0 مخالف 1 موافق
از این بهتر پیدا نکردم http://yaraneh.abfakhorasan.ir/portal/news/news-96.html
29 آذر 1392 - ساعت 00:18

اسرارنامه: با سلام و سپاس .
منبع مورد نظر شما به متن افزوده شد.
پیروز باشید....

حسین مهراندیش | ايميل
1 مخالف 3 موافق
در معرفی مدیران سبزواری می توانید توانید آقای مهندس کلوتی را نام ببرید که پس از مدیریت برق سبزوار - به مدیرعاملی برق منطقه ای استان سمنان و مدیرعاملی شرکت ساتکاپ رسیده و همکنون مدیرعاملی شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران می باشند.
همچنین آقای حسین هراتی نیز که سه دوره نماینده مردم سبزوار و معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش شدند.
آقای مهندس توسلی مدیرعامل محترم شرکت توزیع و پخش فرآورده های نفتی استان سمنان.
برزونونی مدیرعامل شرکت راه آهن شمال شرق کشور

7 آذر 1392 - ساعت 03:41

اسرارنامه: با سلام و سپاس از حضور و همکاری ارزشمندتان با مجله اینترنتی اسرارنامه.
افراد پیشنهاد شده توسط شما به فهرست مدیران موفق سبزواری (در بخش ضمیمه مخاطبان) افزود شد.
در صورتی که منبعی برای معرفی بیشتر از این افراد دارید ، لطفا به ما اطلاع بدهید.
پیروز باشید...

حسین مهراندیش | ايميل
1 مخالف 1 موافق
برای منبع متن مهندس عباسعلی کلوتی بر روی لینک زیر http://www.semrec.co.ir/ShowPage.aspx?page_=news&lang=1&tempname=Skin1&sub=0&PageID=782&PageIDF=1 در سایت برق منطقه ای سمنان
وسند مدیرعاملی مهندس کلوتی شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران
http://amar.tavanir.org.ir/pages/general-info/pooshesh.php از سایت معتبر توانیر
مهندس توسلی مدیرعامل شرکت فرآورده های نفتی شاهرود ( شرکت نفت استان سمنان در شاهرود مستقر است)
http://www.nigc.ir/Site.aspx?ParTree=111817&LnkIdn=54176
و این هم لینک مدیریت آقای مهندس برزنونی در مدیرکلی راه آهن شمالشرق http://www.rai.ir/Managers_Details.aspx?per_id=130&ParTree=A09040161611
29 آذر 1392 - ساعت 00:02

اسرارنامه: با سلام و سپاس از نظرات وهمراهی های ارزشمند شما دوست ومخاطب گرامی.
منابع مورد اشاره به متن اسرارنامه اضافه شد.
اگر بازهم اطلاعات بیشتری درباره این افراد و به ویژه اطلاعات مربوط به سبزواری بودنشان در اختیار دارید ، برای تکمیل تر شدن این مطلب در اختیار اسرارنامه بگذارید.
پیروز باشید...

کارمند بانک ملت
2 مخالف 1 موافق
اقای دیواندری در جلسه که در مشهد برگزار شد خودشان را فرزند خراسان معرفی کردند و اعلام کردند که از اهالی خراسان می باشند
7 آذر 1392 - ساعت 01:26

اسرارنامه: با سلام و احترام . به توصیه شما و تعدادی دیگر از دوستان ، آقای دیواندری به فهرست مدیران موفق سبزواری اضافه شد. اما در صورتی که اطلاعات بیشتری درباره سبزواری بودن ایشان داشتید و یا منبع معتبری که بتواند ادعاها درباره سبزواری بودن آقای دیواندری را تأیید کند ، با ما در میان بگذارید.
پیروز باشید...

با سلام خدکت شما سبزواریهای عزیز اینجانب سبزواری نیستم ولی میخواستم خدمتتون عرض کنم که آقای سید جواد حسینی متعلق به خراسان بزرگ هستند و باعث افتخار کشور . متشکرم موفق و موید باشید .
6 آذر 1392 - ساعت 12:03

اسرارنامه: با سلام و سپاس از حضور و نظر ارزشمند شما دوست و مخاطب گرامی.
پیروز باشید...

همشهری
2 مخالف 0 موافق
سلام دوست عزیز.مطمئنا حرف شما صحیح میباشدوصرفا این مطلب برای قدردانی ازبزرگان دیارسربدارن بوده وکسی منظورخاصی رودنبال نمیکنه.ازدقت نظرشماهمراه گرامی ممنونم
8 آذر 1392 - ساعت 01:39

اسرارنامه: با سلام و سپاس از نظر لطف و اعتماد شما دوست و مخاطب گرامی نسبت به مجله اینترنتی اسرارنامه.
اعتماد و همراهی شما عزیزان بهترین سرمایه ماست.
پیروز باشید...

آقای حیدر علی دولت آبادی کارشناس ارشد اداره کل اتباع خارجی وزارت کشور میباشند.2.اقای احمددولت ابادی ازمدیران ارشد معاونت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره)کشور میباشد سوابق:مدیرکل کمیته امداد افغانستان،مسیول بازرسی کمیته امداد. مهندس محمد دولت آبادی کارشناس ارشداداره ارزیابی شغلی شرکت ملی گاز ایران سوابق:مسیول کمیته سوخت اول انقلاب،رییس اصناف در اوایل انقلاب،نویسنده بخش اقتصادی روزنامه جمهوری اسلامی،معاونت منطقه پخش فراورده های نفتی شاهرود.
4 آذر 1392 - ساعت 01:54

اسرارنامه: با سلام و احترام خدمت شما دوست و مخاطب گرامی.
دوست عزیز ، آیا شما ، نسبت به سبزواری بودن این افرادی که اشاره کردید ، اطمینان دارید و یا صرفا بر اساس شباهت فامیلی این عزیزان را به اسرارنامه معرفی کرده اید؟
زیرا فامیل دولت آبادی ممکن است ، در دیگر شهرها و مناطق کشور نیز رواج داشته باشد.
در صورتی که نسبت به سبزواری بودن افراد نام برده اطمینان دارید ، مجددا به ما اطلاع دهید ، تا نام افراد مذکور را در فهرست مدیران موفق سبزواری در سطوح بالای کشور قرار دهیم.
پیروز باشید...

باسلام.ازروستای دولت اباد سبزوار(کال شور)میباشند.وجهت اطمینان میتوان از ادارات انها در سبزوار هم سوال کرد.وخوشبختانه اینکه هنوز هم با شهرشان ارتباط دارند.حتی سابقه مبارزه انقلابی درسبزوار هم دارند.
6 آذر 1392 - ساعت 12:19

اسرارنامه: با سلام و احترام.
مدیران پیشنهاد شده توسط شما به فهرست اسرارنامه افزوده شد.
چنانچه اطلاعات بیشتری ازاین افراد دارید و یا منابعی را می شناسید که می توانند اطلاعات درج شده در این مطلب را مستند کنند ، به ما معرفی کنید.
پیروز باشید...

امیر مسکنی | ايميل |وب
1 مخالف 3 موافق
سردار علیرضا مسکنی فرمانده نیروی انتظامی استان مازندران هم هستند.
4 آذر 1392 - ساعت 20:18

اسرارنامه: با سلام و سپاس از حضور و اطلاع رسانی ارزشمند شما دوست و همشهری فرهیخته.
به توصیه شما ، مطلبی در معرفی سردار مسکنی به بخش ضمیمه مخاطبان همین صفحه افزوده شد و همچنین تصویری از ایشان در گالری تصاویر مدیران موفق سبزواری نیز درج شد.
پیروز باشید...

آقاي سيدجواد حسيني كه درحال حاضر مدير كل آموزش و پروش خراسان رضوي شدند.آقاي محمدسالاري كه عضو شوراي شهر تهران هستندنيز سبزواري هستند
3 آذر 1392 - ساعت 16:41

اسرارنامه: با سلام و سپاس از حضور و یادآوری ارزشمندتان.
نام ومعرفی کوتاهی از آقای سید جواد حسینی به بخش ضمیمه مخاطبان همین مطلب افزوده شد.
همچنین در بخش عکس نامه نیز تصویر ایشان به جمع بقیه مدیران سبزواری اضافه شد.
پیروز باشید...

آقاي سعيد مقيسه مدير شبكه 5 صدا وسيما كه اصالتا اهل روستاي مقيسه هستند
3 آذر 1392 - ساعت 16:39

اسرارنامه: با سلام و سپاس از حضور و یادآوری ارزشمندتان.
نام ومعرفی کوتاهی از آقای سعید مقیسه به بخش ضمیمه مخاطبان همین مطلب افزوده شد.
همچنین در بخش عکس نامه نیز تصویر ایشان به جمع بقیه مدیران سبزواری اضافه شد.
پیروز باشید...

مهندس صالحی نیا معاون وزیر صنعت ،معدن و تجارت دولت آقای احمدی نژاد هم اگر عوض نشده بشسد سبزواری است
1 آذر 1392 - ساعت 21:27

اسرارنامه: سلام مجدد خدمت شما دوست و همشهری گرامی.
توضیحات مربوط به مهندس صالحی نیا نیز به بخش ضمیمه مخاطبان همین وبسایت افزوده شد.
بازهم از حضور و همراهیتان با اسرارنامه سپاسگزاریم.
پیروز باشید...

سردار تقی مهری معاون سابق پلیس راه کشور و رئبیس پلیسن پیشگیری نیروی انتظامی کشور اهل روستای مهر است
1 آذر 1392 - ساعت 21:17

اسرارنامه: با سلام و سپاس از حضور و اطلاع رسانی ارزشمندتان.
مطلب شما به بخش ضمیمه مخاطبان همین مطلب افزوده شد.
پیروز باشید...

صابح ابادی رو می تونستی بالاتر بنویسی بعضی از این گزینه هام اصلا ضرورتی نداشتن اینجا ذکربشن یعنی در حد مدیران ملی نیستن مثلا اخرین مورد اقای ازادواری یا اقای بزرگیان اینا کارای خیلی معمولی هستن واسه این فهرست که با سردار احمدی مقدم شروع میشه خیلی کمن
29 آبان 1392 - ساعت 01:04

اسرارنامه: با سلام و احترام خدمت شما.
درمورد آقای صالح آبادی حق با شماست. ایشان می توانست در جایگاه بالاتری قرار گیرد. اما متأسفانه آقای صالح آبادی در ابتدا از قلم افتاده بود و بعدا توسط مخاطبان عزیز این وبسایت به مطلب فوق ذخیره شد. و از آنجایی که بخش ضمیمه مخاطبان اسرارنامه در پایین صفحه هر مطلب است ، لذا قرارگرفتن مطلب معرفی آقای صالح آبادی در جایی بالاتر از این ممکن نبود.
به هرحال از حضور و نظر شخصیتان در اسرارنامه سپاسگزاریم.

پیروز باشید...

مهدی حسین پور
0 مخالف 4 موافق
میشه به دیواندری مدیرعامل بانک ملت\r\nصالح آبادی مدیر بورس هم اشاره کرد فکر می کنم سبزواری هستند
29 آبان 1392 - ساعت 12:52

اسرارنامه: با سلام و سپاس از حضور و نظر ارزشمند شما دوست و مخاطب گرامی.
یادآوریتان درباره آقای صالح آبادی مدیر بورس اوراق بهادار ایران به بخش ضمیمه مخاطبان مجله اینترنتی اسرارنامه افزوده شد.
اما درباره آقای دیوارندری از آنجایی که اطلاعاتی قطعی درباره سبزواری بودن ایشان به دست نیاوردیم ، فعلا از اضافه کردن نام ایشان به این فهرست معذوریم.
در صورتی که مطمئن شدید آقای دیواندری سبزواری هستند ، با ذکر منبع به ما اطلاع دهید.
پیروز باشید...

صالح ابادي رئيس بورس رو از جا انداختي.
توفيقات بورس در چند سال اخير مرهون زحمات صالح آباديه.

28 آبان 1392 - ساعت 04:46

اسرارنامه: با سلام و سپاس از حضور و مشارکت ارزشمندتان در شناسایی مدیران توانمند سبزواری در سطح کشور.
مطلب شما با نام خودتان به بخش ضمیمه مخاطبان مجله اینترنتی اسرارنامه در انتهای همین مطلب افزوده شد.
پیروز باشید...

پرفسور سید حسن امین ، علامه محمد امین ، علی ار غیانی ، و..........
20 تير 1393 - ساعت 03:53

با سلام و درود
دکتر فرزاد رمضانی بونش از برجسته ترین سردبیران و تحلیلگران و نویسندگان حوزه بین الملل در کشور هم متولد سبزوار هستند . نام ایشان را هم بیفزایید.
31 مرداد 1395 - ساعت 13:19

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات