مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

فرهنگ   /   19 آبان 1397   /   کد مطلب: 20623   /   بازدید: 2918   /   نظرات: 0

واکنش مصطفی حمیدی فر به ادعای رئیس سابق ارشاد سبزوار در رابطه با بودجه مشکوک پایتختی کتاب ایران

واکنش مصطفی حمیدی فر به ادعای رئیس سابق ارشاد سبزوار در رابطه با بودجه مشکوک پایتختی کتاب ایران

واکنش ها به مطلب محمد علی آبادی رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد سبزوار همچنان ادامه دارد.

مطلبی که روزهای گذشته در مجله اینترنتی اسرارنامه  با عنوان ناگفته های رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار منتشر شد ، همچنان بازتاب های پر سرو صدایی در بر دارد. شاکیانی که چه حضوری و چه تلفنی شکایت شان را به تحریریه اسرارنامه منتقل کردند.

مصطفی حمیدی فر، کارگردان گروه تئاتر میمیک نیز ، از عدم حمایت رئیس سابق اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی سبزوار گلایه داشت و طی تماس تلفنی با خبرنگار اسرارنامه اظهار داشت: گرچه افرادی که اجرای تئاتر میمیک را به عهده داشتند تمرین زیادی کرده بودند و در هوای سرد به اجرای آن در خیابان ها پرداختند، اما هیچ هزینه و دستمزدی از این اداره دریافت نکردند.

حمیدی فر ادامه داد: تنها حمایتی که محمد علی آبادی به گروه تئاتر ما کرد، تهیه لباس و کفش بود و در نهایت بعد از اتمام اجراء ، از بچه های گروه با یک شام پذیرایی کرد. حتی بنده برخی از وسایل شخصی خود مثل کلاه، لباس و کفش را برای این اجرا آوردم و مجبور شدم آنها را برای اجرای تئاتر رنگ کنم که دیگر برایم قابل استفاده نیستند.

وی گفت: هر اجرای گروه تئاتر میمیک تا سقف یک میلیون تومان ارزش دارد؛ اما از آنجایی که  این اجراء برای شهرستان بود، گروه ما بدون هیچ چشمداشتی برای کسب عنوان پایتختی کتاب و توسعه فرهنگ شهرستان پای کار آمد.

حال باید از رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد سبزوار پرسید؛ با توجه به اینکه تاکنون تکذیب هایی از طرف گروه ها و سمن های همراه و همیار پایتختی کتاب به مجله اینترنتی اسرارنامه ارسال شده، پس این مبلغی که اعلام کرده اید، صرف چه هزینه هایی شده است؟

کد:6430
نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


0 نظر در صف تاييد است.
• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات