مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

اقتصاد   /   31 ارديبهشت 1397   /   کد مطلب: 19712   /   بازدید: 2532   /   نظرات: 0

آماده‌سازی زیرساخت‌های ریل‌گذاری پروژه راه‌آهن سبزوار تا پایان شهریورماه/ سفر وزیر راه و شهرسازی به سبزوار

آماده‌سازی زیرساخت‌های ریل‌گذاری پروژه راه‌آهن سبزوار تا پایان شهریورماه سفر وزیر راه و شهرسازی به سبزوار
 
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه تکمیل طرح راه‌آهن سبزوار و اتصال آن به شبکه ریلی نیازمند 150 میلیارد تومان اعتبار است، گفت: تا پایان شهریورماه امسال زیرساخت‌های ریل‌گذاری پروژه راه‌آهن سبزوار آماده می‌شود.
 
حسین مقصودی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سبزوار به اشاره به دستاوردهای دیدار اخیر با وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت‌های ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور اظهار کرد: یکی از مطالبات مردم شهرستان‌های سبزوار و خوشاب احداث بزرگراه سبزوار به سلطان‌آباد است که به دلیل عرض کم و تردد زیاد تریلی‌های ترانزیتی سالانه تعداد زیادی جان خود را از دست می‌دهند.
 
وی با اشاره به یکی دیگر از نیازهای مردم غرب استان مبنی بر دوبانده شدن محور سبزوار به اسفراین، افزود: این مسیر نیز یکی از مسیرهای پرتردد شهرستان سبزوار محسوب می‌شود و طرح دوبانده شدن این محور نیازمند مساعدت وزیر راه و شهرسازی است.
 
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تکمیل طرح راه‌آهن سبزوار و اتصال آن به شبکه ریلی نیازمند 150 میلیارد تومان اعتبار است، بیان کرد: تا پایان شهریورماه امسال زیرساخت‌های ریل‌گذاری پروژه راه‌آهن سبزوار آماده می‌شود.
 
مقصودی تصریح کرد: همچنین در سال جاری حدود 15 میلیارد تومان اعتبار به پروژه راه‌آهن و استادیوم 15 هزار نفری شهرستان سبزوار اختصاص‌یافته است.
 
وی تکمیل راه روستای البلاغ به حسن‌آباد بخش ششتمد به طول 6 کیلومتر، اجرای آسفالت راه روستای کلاته تیرکمان به دهنو بخش ششتمد به طول 10 کیلومتر، اجرای آسفالت راه روستای رازقند بخش مرکزی به طول سه کیلومتر ، اجرای آسفالت راه روستای نوده صرصره بخش مرکزی به طول 5.5 کیلومتر، اجرای آسفالت راه روستای سدید بخش مرکزی به طول 2 کیلومتر و اجرای آسفالت راه روستای دیواندر شهرستان خوشاب به طول سه کیلومتر را دیگر دستاوردهای دیدار با وزیر راه و مدیرعامل شرکت‌های ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور دانست.
 
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: طی روزهای آینده برای بررسی وضعیت پروژه راه‌آهن سبزوار، احداث دو بانده کردن جاده سبزوار–اسفراین، سبزوار–سلطان‌آباد و سبزوار–بردسکن به شهرستان سبزوار سفر می‌کند.
 
منبع: خبرگزاری فارس
کد:6430

نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


0 نظر در صف تاييد است.
• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات