مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

سیاست   /   27 فروردين 1392   /   کد مطلب: 1796   /   بازدید: 3582   /   نظرات: 18

یک جلسه مهم در دفتر دکتر محسنی نماینده مردم / با حضور ائمه جمعه و فرمانداران غرب خراسان

یک جلسه مهم در دفتر دکتر محسنی نماینده مردم  با حضور ائمه جمعه و فرمانداران غرب خراسان

دفتر نماینده مردم شهرستان های غرب خراسان رضوی روز گذشته پذیرای یک جلسه مهم با حضور ائمه معزز جمعه و فرمانداران شهرستان های غرب خراسان رضوی بود.
وبسایت شخصی دکتر محسنی ثانی بعد از ظهر دیروز ضمن انتشار یک گزارش تصویری کامل ، خبر برگزاری این جلسه را به شکل زیر شرح داده است :

نشست هم اندیشی ائمه جمعه و فرمانداران شهرستان های غرب خراسان رضوی با دکتر محسنی نماینده مردم در مجلس

اولین نشست هم اندیشی ائمه جمعه و فرمانداران شهرستان های غرب خراسان رضوی با دکتر محسنی ثانی نماینده مردم سبزوار ، جوین ، جغتای ، خوشاب ، داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وبسایت دکتر محسنی ثانی در این جلسه که بعد از ظهر دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ در محل دفتر نماینده مردم در سبزوار برگزار شد ، چند مورد از مهمترین موضوعات منطقه سربداران مورد بررسی قرار گرفت و هر یک از حضار دیدگاه های خود را اظهار داشتند.
بخش هایی از جزئیات و مسائل مطرح شده در این جلسه در آینده ، از طریق همین وبسایت به اطلاع مخاطبان گرامی خواهد رسید.

منبع: وبسایت دکتر محسنی ثانی

هرچند وبسایت دکتر محسنی ثانی در خصوص این جلسه اطلاعات بیشتری را منعکس نکرده است و هیچ یک از خبرنگاران و اصحاب رسانه نیز در این جلسه حضور نداشته اند ، اما از اجتماع تمامی ائمه جمعه و فرمانداران شهرستان های غرب خراسان رضوی در جلسه ای نیمه خصوصی چنین برداشت می شود که در این جلسه موضوعات مهم و احتمالاً محرمانه ای در خصوص مسائل منطقه سبزواربزرگ مطرح شده است که شاید در آینده از طریق منابع آگاه ، جزئیات بیشتری در این خصوص به اطلاع عموم برسد.

با این حال حتی اگر از هیچ یک از جزئیات جلسه مورد ذکر با خبر نشویم ، فقط مشاهده اجتماع همه ائمه جمعه و فرمانداران شهرستان های منطقه در یک محفل صمیمی در کنار یکدیگر نشان دهنده وجود فضای اتحاد و همدلی در میان مقامات ارشد غرب خراسان رضوی است که می تواند به لحاظ سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و حتی اقتصادی فواید مثبتی را برای هر شش شهرستان سبزوار ، جوین ، جغتای ، خوشاب ، داورزن و ششتمد به همراه آورد.
این موضوع در حالی است که در مدت های اخیر عده ای از افراد که اصالتاً متعلق به هیچ یک از شهرستان های غرب خراسان رضوی نیستند ،  در فضای مجازی رسانه های اینترنتی استان و کشور با نام های جعلی ، و با سوءاستفاده از احساسات و عواطف قومی ، نژادی  مردم شهرهای مختلف ف برای برهم زدن اتحاد و برافروختن آتش اختلاف و ترویج روحیه ناامیدی ، دلسردی و خودبدی در منطقه سبزواربزرگ تلاش کرده اند.
به عنوان مثال می توانید به آدرس های زیر مراجعه کرده و به وضوح در بخش نظرات این مطالب تلاش شبانه روزی و مصمم عده ای از تفرقه افکنان و مخالفان توسعه منطقه غرب خراسان رضوی را مشاهده کنید.
وبلاگ خوزستان شمالی (مطلب 1) ، (مطلب 2)
وبسایت نسیم جوین (مطلب 1) ، (مطلب2)
وبسایت کاشمری ها(بدون شرح)

حتی متأسفانه به نظر می رسد در شهر سبزوار نیز تعداد اندکی از رسانه های محلی در اثر بی دقتی و کم توجهی به خصوصیات و ویژگی های کار در فضای رسانه های مجازی ، به پایگاه امنی برای نفوذ افراد غیرسبزواری که خود را در مسائل توسعه ای رقیب سبزوار بزرگ می دانند تبدیل شده اند که این افراد با روش های مختلف تلاش می نمایند ، در لابه لای آب های گل آلود برخی مطالب جنجالی در سایت های محلی سبزوار، به نفع خود ماهی بگیرند و اهداف و ایده های منفعت طلبانه خودشان را دنبال کنند.

این احتمالی بسیار جدی است. زیرا از چنین افرادی که به عنوان مثال ساعت های زیادی از وقت خود را صرف نوشتن مطالب ضد سبزوار در وبلاگی مانند وبلاگ خوزستان شمالی کرده اند ، به راحتی بر می آید که همین اندازه وقت را در وبسایت های خود شهر سبزوار نیز خرج کنند و با تغییر نام و تغییر ادبیات گفتاری خود به ارسال نظر و حتی مطالبی بپردازند که در صورت عدم آگاهی مردم و رسانه ها ، در طولانی مدت به تضعیف روحیه و دلسردی و ناامیدی مردم منطقه سبزواربزرگ از خود و توانمندی های ارزشمند محلیشان منجر خواهد شد و حتی به از بین رفتن اتحاد بروز اختلافات قومی ، گروهی و جناحی خواهد انجامید.

اتحاد و همدلی اولین شرط حرکت سریع و بی مانع همه شهرها و مناطق کشور به سمت توسعه پایدار است. اما در صورت بروز اختلافات در میان مناطق مختلف ، به ویژه شهرهای همسایه و همجوار، با مانع تراشی ها و کارشکنی های دو طرفه ای که به دنبال آن ایجاد خواهد شد ، جلو رشد و توسعه پایدار همه طرف های درگیر گرفته می شود.

البته فرهنگ غنی ، ریشه های مشترک تاریخی، هوشمندی بالای سیاسی و اعتقاد عمیق مردم شهرستان های غرب خراسان رضوی به آرمان های انقلاب و اصول دین مقدس اسلام که همواره بر لزوم اتحاد مسلمانان تأکید کرده اند ، قطعاً مانع از آن خواهد شد ، که عده ای از تفرقه افکنان به پیروی از اهداف و منافع شخصی خود بتوانند فضای اتحاد و همدلی سیاسی و اجتماعی منطقه ما را برهم بزنند.

برگزاری چنین جلساتی و اطلاع رسانی کامل یا مختصر از محتوای آن ها ، برای مخاطبان می تواند به خوبی به مردم شهرستان های غرب خراسان رضوی این اطمینان را بدهد که فضای آرام و بی تنش سیاسی و اجتماعی بر شهر و دیارشان حاکم است و آنها می توانند در این فضای آرام به راحتی به دنبال طرح ها و ایده های کوتاه مدت ، میان مدت و بلندمدت توسعه ای باشند.


مجله اینترنتی اسرارنامه در بخش عکس نامه همین وبسایت گالری کاملی از تصاویر این جلسه هم اندیشی را منتشر کرده است.شما گرامیان هم اکنون می توانید برای مشاهده این گالری روی اینجا کلیک کنید.


کوچه پس کوچه پیوندها
کلیک کنید:
نماینده سبزوار حقوق مسلم مردم را از رئیس جمهور مطالبه کرد.


نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


ابوالفضل فروزان نیا | ايميل
0 مخالف 0 موافق
با سلام و خسته نباشید و زحمات بی دریغ تان
احتراما خواهشمند است جهت شکستن قفل مافیای قدرت دو شرکت ایران خودرو و سایپا که مانع ورود خودرو های ارزان قیمت و با کیفیت خارجی شده اند به دولت اعتراض نمایید و دیگر نمایندگان را نیز با خود همراه نمایید .
28 مرداد 1394 - ساعت 12:37

نه پس توی بی نام و نشان و ............ خیلی هنرمندی ! که از ترست حتی نمی تونی یک اسم مستعار برای خودت بذاری و دوتا خط جمله بنویسی که معلوم بشه حرف حسابت چیه اصلاً با کی هستی با اسرارنامه ای با نظردهنده هایی اگه با نظردهنده هایی با کدومشونی با پرهیزگاری با حامی با محمودی بالاخره از کدوم طرفی؟
خیالت راحت اسم من مستعاره. توهم اینقدر نترس حداقل یک اسم مستعار برای خودت بگذار و دو خط جمله بنویس تا خط و خطوطت مشخص بشه
4 ارديبهشت 1392 - ساعت 12:17

اسرارنامه: دوست عزیز با اسم مستعار تقی آقا
از این که از اسرارنامه حمایت می کنید ، سپاسگزاریم اما به نظر می رسد بهتر باشد ، درگیر این موضوعات حاشیه ای نشوید.
پیروز باشید...

آقای پرهیزگار لطفا\" از جانب خودتون صحبت کنید چرا پای همشهریهامونو میکشید جلو.
شما معلومه آدم بی منطقی هستید خودتون جواب خودتونو دادید فرودگاه پروازهاش کم شده و واقعا\" هم کم شده زنگ بزنید فرودگاه بپرسید ساعات پرواز تا معلوم بشه براتون.
حال که کم شده مردم سبزوار باید برن سازمان هواپیمایی کشور درخواست ساعات بیشتر بکنن یا نماینده شهرشون ها؟
پس معلوم نماینده شهر فقط قول و وعده و وعید داده حتی فرودگاه که آقای خیر آبادی آّبادش کردن با همت آقای محسنی داره رو به بیکاری و ویرانی می رسه .
3 ارديبهشت 1392 - ساعت 01:34

اسرارنامه: سلام دوست عزیز . شما به صورت مشخصی دارید از پذیرش حرف حق فرار می کنید.
بسیاری از اطلاعاتی که ارائه می دهید ، اشتباه و یا ناقص است.
نگاهتان مقطعی است و به نظر می رسد حرف هایتان بیشتر از سر لج و لجبازی شخصی با دکتر محسنی و مهندس سبحانی فر می باشد.و شما در این راستا از کینه و بغض زیادی در دلتان رنج می برید.
ضمناً خبر مربوط به افزایش پروازهای فرودگاه سبزوار به هر روز در هفته را همین چند روز قبل (19 فروردین 92) آقای سبحانی فر در وبسایت سبزوارما ، و سایر رسانه های محلی سبزوار بزرگ اعلام کرده است.
مشاهده کنید
http://sabzevarema.com/show_news.php?c=4615

همچنین به نظر نمی رسد که افتتاح پروژه های مهمی که در زیر اشاره خواهیم کرد ، اموری باشند که فرودگاه سبزوار را به سمت ویرانی و بیکاری برده باشند :
1- دفتر گمرک فرودگاه سبزوار
2- باجه خدمات ارزی
3- برج مراقبت اداره آتش نشانی
4- راه اندازی سیستم VOIP در فرودگاه سبزوار ،
منبع :
http://www.mohseni-mr.ir/home/archives/4083

گفتنی است همه این پروژه ها در بهمن ماه 91 اتفاق افتاد و نوید آینده ای بسیار پررونق به ویژه در پروازهای خارجی را برای فرودگاه سبزوار می دهد.

شاید بهتر باشد اگر باز هم خواستید نظری ارسال کنید ، کینه ها و دشمنی های شخصی را که با دکتر محسنی یا آقای سبحانی دارید کنار بگذارید و براساس واقعیت ها نظر ارسال کنید.

در مسیر هدایت باشید...

خود گویی و خود خندی خیال کردی هنرمندی
3 ارديبهشت 1392 - ساعت 17:11

پرهیزگار
2 مخالف 3 موافق
به خواب رفته را می توان بیدارکرد به خواب زده را هرگز
من ضمن اینکه هنوز شک دارم محمود و حامی واقعا سبزواری باشن ولی میگم حتی اگرسبزواریم باشن خودشون خوب میدونن که محسنی مهره مهمی برای توسعه سبزواره برای همینم همه کسایی که می خوان سبزوارپیشرفت نکنه مخالف محسنی هستن
این اخرین نظریه که فعلامیفرستم چون بیشتراز این جواب دادن به ادمایی که چشماشونو رسما رو حقیقت بستن وقت تلف کردنه
2 ارديبهشت 1392 - ساعت 11:53

اسرارنامه: دوست عزیز و مخاطب فرهیخته جناب پرهیزگار
ضمن سلام و احترام خدمت شما از نظرات ارزشمندی که ارسال کردید سپاسگزاریم به نظر می رسد بسیار سریع تایپ کرده بودید چون سرشار از اشتباهات املایی بود اما جان کلام قابل دریافت بود و بسیار عمیق مسائل را مورد بررسی قرار داده بودید.

فقط دیدگاه های ما با شما در یک جا در تعارض است آن هم اینجا که ما معتقدیم اگر پاسخی به نظر دهندگان اسرارنامه ارائه می شود اصلاً نباید فقط به قصد قانع کردن یا نکردن آنها باشد چون تجربه همین مدت که در اسرارنامه کار کرده ایم به ما نشان داده است که اصلاً بعضی ها با قصد و با هدف بحث منطقی جلو نمی ایند. بعضی ها می آیند که فقط بحث را به بیراهه بکشانند و به تخریب روحیه و تضعیف امید در میان مردم سبزوار بپردازند.
لذا پاسخ دادن به آنها واقعاً بی فایده است.
اما ا گر اسرارنامه اکثراً پاسخ می دهد و کامل هم پاسخ می دهد ، در واقع در حکم انتشار مطالبی مستقل است که ما در آینده با قرار دادن پیوند این صفحات باز از مخاطبان عزیزمان دعوت خواهیم کرد که به مشاهده آخرین نظرات و پرسش و پاسخ های این صفحه بیایند.
در چنین موقعیتی همکاری و مشارکت دوستانی چون شما که دیدگاه هایی نزدیک به واقعیت دارید ، می تواند به اسرارنامه بسیار کمک کند.زیرا بخشی از بار را از روی دوش اسرارنامه بر می دارید.
پس امیدواریم بدون دلسردی و با همین پشتکار و همت بازهم همراه و هم گام ما در مسیر فعالیت های رسانه ای سبزواربزرگ باقی بمانید.
پیروز باشید...

پرهیزگار
2 مخالف 3 موافق
محمود جان
اگه از اون عمقی که شما میگی به قضیه نگاکنیم اصلادکتر محسنی هیچ تقصیری نداره.اون که نگفته من دکترم ما داریم میگیم اسرارنامه و بقیه دارن می نویسن
دکتر بودن و یا نبودن دکتر محسنی هم اصلامهم نیست مهم اینه که در عمل صلاحیت خودشو نشون داده و یک مدیرملی اومده نماینه شهرما شده
اگه صلاحیت نداشت رئیس کمیته امنیت مجلس نمیشد.
به خاطر برش و صلاحیتش بود که تونستیم جوین جغتای داورزن و خوشابو شهرستان کنیم.
درحالی که توی نیشابور فقط فیروزه شهرستان شده
به خاطر صلاحیت محسنی بود که یک سال تمام از بهمن 90 تا دی91 فرودگاه سبزوار به عراق پروازخارجی داشت. بعد به خاطرگرون شدن بلطی و کم شدن استقبال همشهریا فعلا خوابیده ولی باز دوباره برقرار میشه به زودی
به خاطر صلاحیت محسین بود که دانشگاه های سبزوار رشد چشمگیرداشت
دانشگاه علوم قرانی اومد علوم پزشکی از دانشکده به دانشگاه ارتقا پیدا کرد
الان داره فرهنگسرای بزرگی در جای پارک شهدای گمنم ساخته میشه که واسه خودش خیلی پروژه بزرگ و مهمه آزادراه حرم تاحرم داره از سبزواررد میشه
ولی شما فقط عادت کردید منفی نگری کنید

منو باش که برخلاف نظر و عقیده خودم اینقدر به شما جواب دادم من هنوزم سرحرفم هستم شماها اصلا نمی خواید قبول کنید حرف حقو پس نباید اسرارنامه یا بقیه وقتشونو برای جواب به شما بذارن
2 ارديبهشت 1392 - ساعت 11:49

پرهیزگار
2 مخالف 2 موافق
حامی جان اگر من به شما گفتم آقای حامی اشتباه لفظی بود که دلیلم داره به خاطر این بود که دارم همزمان با دو نفر صبحت می کنم یکی محمود که ظاهرا اقاست یکی هم شما این جور مواقع اشتابه لفظی عادیه.پس لطفا بیخودی هوچی گری نکنید
در مورد بیکاری هم باز دارید هوچی گری می کنیدمیانگین بیکاری در همه کشوربالاست شما که فکرنمیکید همه میانگین بیکاری که در کشوراعلام میشه متعلق به سبزواره
تازه همون شهرهای صنعتیشم بدون بیکار نیستن ولی من قبول دارم که تو سبزواربیکای زیاده کی گفتم نیست ولی گفتم مشکلی که از قدیم به وجود اومده و دلایل زیادی داره فقط نباید به گردن یک نماینده یا یک مسول که الان روکاره انداخت .یکی از دلایلم وجود ادم منفی نگری مثل خودشماست که جون روحیه منفی دارید هراتفاق خوبی بیافته استقبال نمی کنید و قدشو نمدونیید
مثلا همون فروگاه من اصلامیگم قبول خیرابادی اورده من خودم خانوادم طرفدار خیرابادی بودن و همه بهش رای اگه دوباره میومدم خودم و خانوادم بهش رای می دادیم حالا اگه همین شما به جای منفی بافی اتون درکنار بقیه مردم برای رونق فرودگا کارکنید هم اشتغال زایی میشه هم درامدزایی می دونی که از وقتی پروازای فرودگاه کم شده تاکسی دارایی که اونجا مستقربودن تا مسافرارو از فرودگاه به داخل شهر بیارن بیکارشدن می دونی همه امکانات و هزینه هایی که اونجا شده و فرودگاه کاملاامادست ولی بعضیث روزا بی پروازه چه قد ضرره
این فرودگا باتوجه به اینکه تو خراسان که یک استان پرجمعیته تنها فرودگاهه بعد از مشهد خیلی جا برای پیشرفت داره می تونه پروزبیشتر به تهران و بقیه شههرا تو داخل ایران و خارج ایران داشته باشه که درامدزایی مردم بالا می ره
بهتره یککم خلاقیت داشته باشید تنها راه توسعه رو در استان شدن یا کارخونه زدن نبینیدراه های دیگه ای هم هست مستقیما من و شمام مسولیم
2 ارديبهشت 1392 - ساعت 11:40

پرهيزگار عزيز!
شايد به نظر شما موضوع دكتر بودن و يا نبودن اهميت نداشته باشد ولي بهتر است كمي موضوع را با عمق بيشتري نگاه كنيد. به نظر شما كسي كه حتي در نخستين مسائل خود سال هاي سال است دروغ مي گويد اين صلاحيت را دارد كه در بقيه موارد هميشه راست بگويد.
البته شمايد بنده و شما در يك نكته مشترك باشيم كه در اين زمينه با هم اشتراكي نداريم . پس براي شما آرزوي موفقيت در كاري كه بايد انجام دهيد مي كنم
31 فروردين 1392 - ساعت 23:04

آقای پرهیزگار عزیز:
به قول خودتون شما از کجا فهمیدید که من آقا هستم و چرا خانم نباشم بله اشتباه به سمع و نظر شما رسیده بنده یک خانم هستم .
آقای پرهیزگار گفتید فقط یک کم از قدیم مشکل بیکاری بیشتر بوده در سبزوار باید به دیدگاه شما برسانم که یکم که هیچ بیش از پیش زیاد شده اون هم مخصوصا" جوانان عزیز شهرمون آن هم پسران سبزوار. آقایان به ظاهرا" خدمتگزار منظور همین آقای محسنی است که هنوز که هنوزه مشکل یکم بیکاری سبزوار را حل نکردن یا حتی به درصد پایین تر نیاوردن ما که نگفتیم ریشه کن کنید گفتیم بابا این جوانان سبزوار را ببرید سرکار ، کارخونه ای بزنید تسهیلات ویژه ای به سرمایه داران بدید تا اشتغال یکم در سبزوار به درصد پایین تر برسد.
اما از استان شدن وعده های شما آقای پرهیزگار شده مثل وعده های آقای به ظاهرا" دکتر
هروقت استان شد ما هم میگیم استان سربداران. اما باید به سمع و نظر شما برسانم که هنوز که هنوزه ششتمد شهرستان نشده و آقایان گفتن شده . چه برسه به استان شدن شهرمون
و در آخر اگه شما انتقاد را به خود بدی خود یا سبزواری ها میگذارید مشکل دیدگاه و شخصیت شما ست نه آشفته بازار یا عسل تلخ!!!!!!
31 فروردين 1392 - ساعت 21:28

پرهیزگار
2 مخالف 3 موافق
آقای حامی معلومه شما هم از اون بی انصافا و حق ناشناسا هستی چه طور می تونی این همه خدمات نماینده شهرتو ندیده بگیری
بگو مگه چه انتظاری داشتی که انجام نشده.ولی انتظارات معقولتو بگو.
مثلا اگه بگی بیکاری تو سبزوارریشه کن نشده حرف غیرمعقول میزنی چون بیکاری مشکل قدیمی کل کشوره و نمیشه انداخت تقصیریک نماینده مجلس تو سبزوارم چون کارخونه هاش کمه از قدیم مشکل بیکاری یک کم بیشتر از بقیه جاها بوده زمان محسنی و بروغنی انصافا خیلی کارا شده چرا به خودت دروغ میگی و می خوای انکار کنی
اتفاقا استانم داریم میشیم پیشرفتای سبزوارطوری بوده که تو همه کشوراستان شدن سبزوارو قبول دارن و پذیرفتن ولی حساسیت ها و حسادت های زیاد شهر همسایه تا الان مانع از انجام کار شده حالا توی این بحران که اینقدر مردم همسایه روی ما زوم کردن و دارن حتی با دروغ و با استفاده از همه روش های رسانه ای ابهت کاذب از شهرخودشون میسازن درست نیست ما سبزواری هااینقدر خودبد باشیم
شما تو این اشفته بازار سعی کن اینجوری نباشی که اگه پنج انگشتشونم عسل کنن بزارن دهنت باز بگی تلخه
31 فروردين 1392 - ساعت 20:01

پرهیزگار
2 مخالف 2 موافق
آقا محمود اولا از کجا می دونید من آقا یا خانم هستم؟ که به من می گید آقای پرهیزگار.
بله من واقعاً آقا هستم اما هیچ جایی از متن اینونگفته بودم و شمما ثابت کردی که کلاً همینطوری با ذهنیت های خودت با دیگران برخورد می کنی و چون فکرمیکنی خودت حرفت خیلی درسته فکر می کنی هرکی مثل تو فکر نکرد داره به صورت دیگران چنگ می ندازه.
اگرحرفایی که من زدم چنگ انداختن به طرف شما بوده ، نظر خود شما سنگ انداختن به طرف دیگران بود. واقعنم این من هنوز سر حرفم هستم شما اومدی متن مفصلو که در مورد یک خبر مهمه خوندی توش فقط موضوع دکتر بودن یا نبودن آقای محسنی برات اهمیت پیدا کرده یعنی واقعاً مهمترین قسمت این خبر همینه ؟
حالا چه فرقی به حال ما میکنه که محسنی دکترباشه یا فوق لیسانس مهم اینه که مسولامون برای توسعه شهرمون تلاش کنن و با هم اتحاد داشته باشن.بقیه چیزاش فرعیه.
31 فروردين 1392 - ساعت 19:35

اسرارنامه: با سپاس از حضور و همراهی پیگیرانه تان با مطالب مجله اینترنتی اسرارنامه.
پیروز باشید...

آقای پرهیزگار عزیز! گفتید آقای محسنی برش دارن و کار می کنن میشه بگین چیکار کردن
ما لااقل سبزواری ها بدونیم که نماینده شهرمون داره چیکار میکنه از وقتی که ما فقط ایشون انتخاب شدن فقط میگن برش داره و کار میکنه کدوم برش
برشی که نتونه یه ایستگاه راه آهن راه اندازی کنه اونم تو سبزوار باید در و پنجره اون برش را گل گرفت البته من یه مثالشو زدم خیلی وعده ها داده این دکتر جون شما که عملی نکرده
فرودگاه هم دکتر خیر آبادی انجام داد دکتر جون شما داره به نام خودش تموم میکنه.

اما در مورد مدرک ایشون محمود عزیز مدرک ایشان اگر دکتر هستن یا نیستن واقعا" به ما مربوط نمیشه محسنی اگه دکتر باشه یا نباشه واسه مردم سبزوار مهم نیست فقط زحمت کشیدن اونه واسه شهرش
این آقا از دوره اولشون هی وعده استان شدن سبزوار دادن و هنوز که هنوزه نشده امیدوارم یکی بیاد برش به قول آقای پرهیزگار عزیز داشته باشه که سبزوار رو استان کنه
29 فروردين 1392 - ساعت 03:48

اسرارنامه: سلام برشما دوست ومخاطب گرامی.
بیشتر استدلال هایی که در متن این نظرتان بیان فرمودید صحیح نیست ، اما از آنجایی که این مباحثه میان شما و یکی از مخاطبان همیشگی اسرارنامه سر گرفته ا ست ، اسرارنامه فعلاً در پاسخگویی به شما دخالت نمی کند.
اگر جناب پرهیزگار یا سار مخاطبان گرامی پاسخی برای شما نداشته باشند ، ممکن است خود اسرارنامه در آینده در همین بخش یا در دل انتشار مطالب بعدی این وبسایت ، پاسخ های شما را ارائه دهد.
با ما همراه باشید...

جناب آقاي پرهيزگار .اي كاش اندكي از نامي كه براي خود انتخاب كرده بوديد را نيز در وجود خود و نحوه حرف زدن خود بهره مي گرفتيد. دوست من اگر مشكل شما با بها ندادن به اين و آن حل مي شود ما هيچ مشكلي نمي بينيم و شما مي توانيد آن گونه كه لياقت خودتان و نشانه شخصيت خودتان هست با ديگران نيز رفتار كنيد. ولي يك نكته را به شما يادآوري مي كنم كه اينكه ما تلاش داشته باشيم هرگونه سوال و پرسش را با بد رفتاري و نشان دادن خود واقعي جواب دهيم نشانه خوبي نيست و نشان از ضعفي است كه مي خواهيم به هر شكل ممكن آن را پنهان كنيم و با چنگ كشيدن به اين و آن، اين مشكل دروني خود را پنهان كنيم در دراز مدت راه به جايي نمي برد.
اين نوبت از كسان به شما ناكسان رسيد نوبت ز ناكسان شما نيز بگذرد.
موفق باشيد
29 فروردين 1392 - ساعت 02:47

اسرارنامه: با سلام و سپاس از حضور و نظرتان.
امیدواریم فرهنگ صحیح گفتگوی محترمانه و نیز پذیرش دیدگاه های دیگران در میان همه ما ایجاد و نهادینه گردد.

زیرا این یک چیز کاملاً طبیعی است که هیچ گاه همه افراد یک جامعه با یک نظر و یک عقیده به طور کامل موافق یا مخالف نخواهند بود. (حتی در مهمترین مسائل)

پس در این میان تقویت مدارای اجتماعی و احترام به خواست و نظر طرف های مقابل بسیار راهگشا و کلیدی است.
رسانه هایی که رویکرد فرهنگی وتحلیلی دارند در فضای مجازی اینترنت به خوبی می توانند به ا یجاد این فضا کمک کنند.
اما لازمه آن همکاری و همراهی از جانب مخاطبان و همشهریان گرامی.
لذا از هر دو طرف این بحث (آقا محمود) و جناب(پرهیزگار) دعوت می کنیم ، در صورت ادامه این گفتگو ، با آرامش و متانت بیشتری با یکدیگر به گفتگو بپردازند.
پیروز باشید...

پرهیزگار
3 مخالف 6 موافق
اسرار بی خود به این آدما اینقدر بهانده جوابشونو نده.پر رو تر میشن.آدمی که اومده این متن مفصلو خونده این خبر مهمو دیده توش فقط موضوع دکتر بودن یا نبودن آقای محسنی براش اهمیت پیدا کرده معلومه که اصلا سبزوار و مسایل سبزوار براش مهم نیست این فقط کینه دکترمحسنی داره و میخاد از هر فرصتی برای تخریب دکتر استفاده کنه.اگرنه حالا چه فرقی به حال ما میکنه که محسنی دکترباشه یا فوق لیسانس مهمش اینه که خداوکیلی برش داره و داره کار میکنه
29 فروردين 1392 - ساعت 12:23

اسرارنامه: با سلام و سپاس از حضور و نظر شما دوست و همشهری گرامی.
به هرحال ما وظیفه خود می دانیم که تا حد امکان پاسخگوی مخاطبان عزیزمان باشیم.
لیکن شاید به قول شما ، در برخی موارد نیز احساس کنیم که پاسخ دادن به برخی نظرات فایده و یا ضرورتی ندارد که به هرحال امیدواریم در هر موقعیت بتوانیم به شیوه صحیح عمل کنیم.
پیروز باشید...

دكتر محسني؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ميظه يك زحمت بكشي يك كپي از مدرك تحصيلي ايشون بزاري تو سايتت
28 فروردين 1392 - ساعت 23:49

اسرارنامه: سلام دوست عزیز.
چندان رایج نیست ، وقتی می خواهند عنوان شغلی یا لقب های مشهور فردی را بیان کنند ، کپی مدرک تحصیلی آن فرد را بگذارند روی سایت هایشان.
با این حال ما واقعاً روی دکتر بودن یا نبودن آقای محسنی اصراری نداریم. تنها چون در افواه عمومی این مطلب را به کرات شنیده ایم ، از این اصطلاح برای دکتر محسنی استفاده می نماییم.
به هرحال هرچند از دیدگاه اسرارنامه این موضوع چندان مهم نیست و به طور کل کارآمدبودن یا غیرکارآمد بودن افراد ارتبط مستقیمی با مدرک تحصیلیشان ندارد ، لیکن از این دقت نظر و توجه شما سپاسگزاری می کنیم.
پیروز باشید...

سلام آقا جعفر.همینکه افرادی مانندشمامیان وازشهرخودشون به خوبی دفاع میکنندبزرگترین نشانه برای تبدیل شدن به یک اتفاق خوب برای منطقه است.شمامطمئن باشین اینقدرمردم فشارمیارن به مسولین استان که ششتمد تبدیل به شهرستان بشه.وبعدباکمک همدیگه درآینده نه چندان دور جشن استان شدن رو میگیریم.ششتمدازنظرغرب خراسانی ها همین الانم شهرستانه.خدانگهدار
28 فروردين 1392 - ساعت 19:12

اسرارنامه: با سلام و سپاس از حضور و نظر ارزشمندتان.
پیروز باشید...

جعفر1370
3 مخالف 9 موافق
این این جلسه و این تصاویر نمایش واضحی از افتخار و اقتدار در دارالمومنین سبزواره.
قابل توجه حسودای بی عقلی که اینقدر وقت خودشونو تلف کردن برای اختلاف افکنی در منطقه غرب خراسان رضوی.
فقط توی این جمع جای فرماندار ششتمد خالی بود.از دکتر محسنی خواهس می کنم هرچه سریعتر تکلیف شهرستان شدن ششتمدم روشن کننن لطفا
ما بچه های ششتمد بعد از سلامتی دو تا آرزو داریم شهرستان شدن ششتمد استان شدن سبزوار.الهی امین
28 فروردين 1392 - ساعت 15:55

اسرارنامه: با سلام و سپاس از حضور و نظر ارزشمندتان.
ان شاءالله به زودی هم شاهد شهرستان شدن داورزن باشیم و هم در زمان مناسب استان سربداران تأسیس شود.
پیروز باشید...

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات