مجله اینترنتی اسرار نامه سبزوار

اقتصاد   /   13 مرداد 1395   /   کد مطلب: 14512   /   بازدید: 3053   /   نظرات: 1

از سوی مرکز پژوهش و آموزش مدیریت ایران

دکتر محمدی چهره ماندگارصنعت ،معدن و تجارت ایران شد

دکتر محمدی چهره ماندگارصنعت معدن و تجارت ایران شد
دکتر محمدی چهره ماندگارصنعت معدن و تجارت ایران شد از سوی مرکز پژوهش و آموزش مدیریت ایران ، رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی سبزوار2 به عنوان چهره ماندگارصنعت ، معدن و تجارت ایران معرفی شد.
 
 دکتر علی اصغر محمدی موفق به کسب عنوان "چهره ماندگار صنعت، معدن و تجارت ایران" گردید و مدال چهره های ماندگار صنعت ایران و لوح افتخار را به عنوان مدیریت اسبق و پر تلاش داروسازی طاها کسب کرده است .
 
این چهره ماندگار صنعت، معدن و تجارت ایران ، عضو هیات علمی دانشگاه و پژوهشگاه ، رئیس مرکز آموزشی علمی کاربردی سبزوار2، مدیر عامل اسبق شرکت سرمایه گذاری مشارکتی طاها سبزوار، پژوهشگر نمونه دانشگاه آزاد اسلامی و کشوری ، معاون پژوهشی نمونه منطقه 9 کشور ، پژوهشگر نمونه جشنواره  فردوسی مشهد و اسرار سبزوار را در کارنامه علمی و مدیریتی خود دارد.
 
 دکتر محمدی همچنین در حوزه پژوهش و ارائه مقالات علمی از چهره های موفق دانشگاهی است. ارائه بیش از 60 مقاله ISI  ، 20 طرح پژوهشی در زمینه داروسازی و ارائه مقاله در کشورهای : هلند ، مجارستان، لهستان، روسیه ،بلژیک ،اتریش و ایتالیا بخشی از افتخارت وی در عرصه علم و دانش می باشد.
 
منبع: وبسایت سبزوارپیام

نظر شما؟
نام:
ايميل:
وب:
عدد روبرو:


مبارکه دکتر.
امیدواریم مسولان شهری از این چهره ها و ظرفیتها برای پیشرفت سبزوار نهایت استفاده کنند. هیچ شهر و منطقه ای بدون توجه و استفاده از نخبگان و بزرگانش پیشرفت نمی کنه. واقعا حقه سبزوار نیست که با این امه نخبه و ظرفیت پیشرفت نکنه و عقب بمانه.
13 مرداد 1395 - ساعت 14:46

• عملکرد اسرارنامه را چگونه ارزیابی می کنید؟
تبليغات